Skocz do zawartości

ChC.9: Native Americans by Florian P


Paweł Kaczmarczyk

Rekomendowane odpowiedzi

KONIEC:

indiana2hs8il9.jpg

 

 

Witam, pierwszy WIP. :) Początek roku, to czas się bić. :D

Póki co siedzi sobie Indianin zasymilowany z naturą, głównie kompozycja, określenie światła i kolorystyka. Dalej będę próbował dodać do tego jakąś historię, może to będzie wódz rozmyślający przed bitwą na skarpie, może medytujący kapłan w gęstwinie leśnej. Jeszcze nie wiem. :)

 

indianabn7.jpg

Edytowane przez Paweł Kaczmarczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Prace nadal trwają. Zaczynam wchodzić w detal, ten najważniejszy, który będzie przykuwał uwagę. Czyli cała postać Indianina. Trochę ten obrazek w niektórych miejscach przemęczony, światło na twarzy i włosach nie układa się tak jak powinno - do zmiany, miejscami za ostre światło na skałach... Ale jak na mój poziom to i tak wydaje mi się, że nie tak źle. Chętnie usłyszę jakieś uwagi.

 

Update, i jadę dalej...

 

indiana2hs8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie jak najbardziej na plus, ale poprzedni kolega miał zdecydowanie milszy wyraz twarzy :D, osobiście zrezygnowałbym z tej góry za plecami a całość "zalałbym" jeziorkiem/rzeką, z odbiciem góry po prawej, a samego Indianina bardziej na lewo przesunąłbym . Ja czekam na roztopy i prawdopodobnie jutro lecę w las z aparatem szukać ciekawego miejsca dla mojego rysunku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna plastyka i wyraz pierwszych planów. W ogóle przyroda bardzo fajna na twojej pracy. Indianin wciaz jeszcze bardzo szkicowy wiec ciezko sie wypowiedziec na temat anatomii lub wykonania ale mam wrazenie, że glowa mu się skręca pod nieco nienaturalnym kątem.

 

Pozdrawiam i życze powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa w poprzednich wersjach duuuużo lepsza, a co ważniejsze - struktura czaszki w tej najnowszej się chyba trochę rozpadła - patrzy w górę i tak jest twarz ustawiona - a tył głowy został w miejscu, jakby patrzył przed siebie. W rezultacie twarz jest odchylona o jakieś 15-20stopni do przodu względem reszty głowy. Tak mi się przynajmniej wydaje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rembik: Dzięki, jeszcze będę próbował z tłem bo rzeczywiście coś nie do końca mi pasuje, może z pierwszym planem też.

atheg: Dzięki bardzo, poprawiłem głowę, chyba lepiej teraz z nią bo rzeczywiście nie grało. No i trudno mi było z torsem to póki co ma taką tam narzutkę, nie wiem czy lepiej, wydaje mi się, że tak.

g0od: Tak, dzięki, miałeś rację z głową. ;)

niemyskik: Może jakieś wskazówki odnośnie tej dominaty, jak to poprawić? Co do twarzy to się zgadzam oczywiście, przemęczona. ;)

 

No to kolejny update. Pozdrawiam przeglądających, tydzień został. :)

indiana2hs8ue7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności