Skocz do zawartości

[Sprzedam] logo


Gość tędydroga

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

eee tam, przesadzacie. Pracujesz 6 dni w tygodniu po 8h i masz 400zl tygodniowo, jak dobrze pojdzie do 1600zl miesiecznie, przeciez to rozsadna stawka za logo.

A tak serio, to jesli jakiekolwiek z tych logo powstawalo dluzej niz 1h, to znaczy ze ci chinczycy sie obijaja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie podoba stawianie warunków przez wykonawce...placisz wiecej masz wiecej korekt...:) chociaz ja jako klient bym nigdy sie nie skusil na cos, czego porpawic nie moge poki nie bedize to mnie satysfakcjonowało...bo wiadomo, przy 3 korektach mozna nie dojsc do porozumienia:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć w 2 stronę z tymi korektami też jest nieciekawie - bardzo łatwo wpakować się w projektowanie webowe, gdzie klient co chwilę zmienia zdanie i wprowadza poprawki - godziny pracy stukają, a kasa cały czas ta sama. Łatwo wtedy wpaść w totalną nierentowność (5zł/h albo cuś).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to gostek kogos tu usiluje wkrecic...

Bo po pierwsze:

... Elwira z Wągrożyna nie pójdzie na Elite Model Look i nie powie ze pokaże dupe za 1/100 tego co uda pokazują modelki (pszepraszka wsiech z Wągrożyna)... a tak dla mnie wygląda ten post na tym akurat forum.

Bo po drugie:

... Jak bym wstawiał logotypy to raczej firm dla których faktycznie je robiłem... (sorki, sprawdzalem od ostatniej strony, ups, mam chyba za Długi Język)

... I po trzecie, Chińczycy w przeciwieństwie do niektórych "polaków" robią calkiem niezłe logotypy.

 

ps

No tak, ktoś tu zaraz pewnie powie że przestał rysować i wzorem innych zaczął pisać... nic bardziej mylnego. Po prostu zmieliłem swego czasu 30kg winogron z działki i mam prawo spróbować co mi wyszło.

ps2

Pozdro dla wszystkich zlotowiczów. Pojawię się jak nie będzie już czego pilnować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, zobaczcie sobie po ile na allegro logosy stoją:)

Jaka cena taki klient i jaki klient taka cena, brzmi jak dyskryminacja, ale zarówno bogatsi jak i biedniejsi są przez siebie nawzajem dyskryminowani na rynku:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności