Skocz do zawartości

ChC.9: Native Americans by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

Wrzucam ukonczona prace. Temat generalnie kojarzyl mi sie ze spokojem, ktory dopiero bialy czlowiek przybywajac na nowy kontynent zaburzyl. Stad ilustracja o charakterze kontemplacyjnym. Amerykanski krajobraz, zadumany indianin i orzel na niebie. Szkoda tylko, ze krzyku drapieznego ptaka sie nie da namalowac :)

 

Pozdrawiam wszystkich uczestnikow!!!

 

P.S.:Dolozylem troszeczke poprawiona wersje rysunku. Fizjonomie indianina lekko podciagnalem i podmienilem orla na orly, bo mnie tamten draznil.

 

indianin_final2_small.jpg

 

i link do wiekszej wersji:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/indianin_final2.jpg

 

 

 

 

Witam. Po przegapieniu jednego konkursu wreszcie mam chwile zeby narycowac cos znowu. Temat fajny. Wrzucam szkicyk na szybko (kolo 30 min), z ktorego mysle cos moze byc. Dajcie znac co myslicie.indian1.jpg

 

i kontynuacja:

 

indian2.jpg

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Kolorków raczej nie bedzie. Jakos mi nie gra w duszy na kolorowo akurat :)

 

Florian P: Mialbym prosbe o konkrety jesli chodzi o bledy anatomiczne. Jesli mamy sobie pomagac na tym forum to dobrze jest napisac o co chodzi. Autor przywiazany do swojej pracy moze nie zauwazac "kilku bledow anatomicznych". Wiem ze idealnie nie jest ale zeby poprawiac potrzebuje feedbacku.. Pustka nie jest intencjonalna. Na pierwszym etapie pracy chcialem sie skupic na postaci. W updacie nieco wiecej:

 

indian2copy.jpg

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tych błędów anatomicznych, to nie odczytuję w tym momencie brzucha, w miejscu gdzie uda powinny wchodzić w miednice. Może to przez tą narzutkę, ale wygląda jakby brzuch mu spłynął po wzgórku i zamienił się w tą szmatkę okrywającą. W niektórych miejscach dziwnie wychudzony, może to o jakieś ścięgna lub kości Ci chodziło ale średnio to wygląda. Przede wszystkim chodzi mi o szyję (apropos tych miejsc głowa powinna być chyba trochę szersza) kark nie wygląda najlepiej, no i tu gdzie powinny znajdować się biodra widzę jakieś wystające żebra. Popracowałbym jeszcze nad okiem i uchem.

Ale żeby nie tylko narzekać i czepiać się jakiś szczegółów powiem, że bardzo ładnie wyszła Ci prawa ręka, cała ma swój charakter.

Ogólnie nadal jak dla mnie tutaj za pustawo, ale oczywiście znacznie lepiej niż było. ;)

Proponuję zastanowić się nad kompozycją jaką chcesz zastosować i znaleźć obiekt który to wypełni, ustawi w przestrzeni. Drzewo, zwierze, coś innego. Nie wiem, gotowca Ci nie dam. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec ja tylko chcialem zauwazyc, ze chmury sa troche niedokonczone i widac pedzle, co do tego co stoi za nim ale nie chciales tego wlaczac (totem tak?) to wyglada jak bys go zrobil wektorem, mysle ze jak bys wycieniowal to bylo by cacy.

Praca bardzo mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie to lubie jak widac narzedzie, ale moze masz racje. Dopiero zauwazylem ze termin jest do 31 a bylem swiecie przekonany, ze do dzis :) Moze jak czas mi pozwoli to jeszcze popracuje nad tym. Co do totemu w tle to "narysowalem" to z freehanda lassem zwyklym. Jakos mi sie wydawalo, ze jak by byl narysowany dokladniej i z cieniami to by bylo o jeden grzybek w barszcz za duzo. Ale jestem ciekaw waszej opinii.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności