Skocz do zawartości

Wejście smoka :)


Conq

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 28
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Co wam będę opowiadał. Wojownik conqueror będzie stałw takiej bojowej postawie jak ten spawn poniżej. Będzie spowijała go mgła wojny.

 

Apropos topicu, to kazali mi zmienić temat bo zrobiłsię z niego chat. Teraz jak dostanę w maju tablet to będę zamieszczałarty z filmu, a od września rozpoczynam prace nad filmem

 

 

spawn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla przypomnienia. Conqueror będzie walczyłz Menhiorem w rytm muzyki \"Fortuna\" Carminy Burany. Cała walka będzie trwałą 5 minut. Choreografię ruchów już mam w głowie. To będzie pojedynek podobny do tego któy mogliście oglądać między w filmie między Spawnem, a Violatorem. Świątynia Antykreatora będzie wyglądać mniej więcej tak jak pokazuje to zdjęcie.

 

 

Barcelona%20Cathedral.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe widze ze od razu do dyskusji:) moze i slusznie:) Taaa ciekawe czy Ty chociaz wiesz co na tym zdjeciu jest:) ale do rzeczy: agin:> - ponawiam pytanie na ktore ostatnieo nie zdarzyles/nie chciales odpowiedzic - czy w tej animce bedzie cokolwiek Twojego?

 

Co do loga - jest straszne z tego co pamietam, piekny glow, 3d napis, bez pomyslu zupelnie. Co do plakatu, mozesz go zaprezentowac?

 

( Tak wiem, Damian, ostatnio lubuje sie w uniemilaniu zycia moderatorom:) taki pogrzebowy humor mam, pewno jak zacznie sie wiosna to mi przejdzie:))

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mojego pytasz? Ok, odpowiem wprost. Mój będzie główny bohater Mirian (Conqueror), Balor, Argentina, Sordon, Ajantis, las Sharivall. Na zdjęciu jest barcelońska katedra z epoki Gotyku. Nakręce iście gotycki film z klimatem. Mirian bedzie uciekał przez las przed odziałęm Armii Cienia składającej się z szeregów orków. Trafi przypadkowo do katedry Antykreatora, do której będzie prowadził długi most. We wnętrzu tej katedry znajdzie medalion Antykreatora i rękawicę Witchblade, któa go przetransformuje w Conquerora, anioła miecza, pana Gehenny, Anioła Zagłady, który stoczy bój z 6 gargulcami i balorem Menhiorem. Ot wstęp do filmu już mam w głowie opracowany. Będzie ukazana scena jak Antykreator pod postacią Creegana tworzy wiry piekielne. W jeden z tych wirów wjeżdża efektownie kamera, a z wiru wyłania się logo. Kamera wędruje przez tunel ognia (portal) aż do miejsca akcji, obozowiska w lesie Sharivall gdzzie rozpocznie się akcja filmu. Ponadto logo mam już zaprojektowane. Plakat opublikuję w sobotę, a logo jak się wyrobię w niedzielę, albo w poniedziałek.

Więcej cierpliwości proszę, bo za sam film zabiorę się dopiero we wrześniu.

 

Moją dewizą jest: \"spiesz się powoli, a osiągniesz sukces\". Do czasu filmu będe publikował arty postaci w Corelu Photo Paincie jak dostanę tablet :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no, faktycznie to zrzynanie jak z lustra mi nie przystoi. Dzięki za radę, sam zaprojektuję własną budowlę, ale chodziło mi o to że będzie w niej dominowałbarokowy przepych jak w tej katedrze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja natomiast proponuje Ci zaczac prace nad shortem od odrobienia zaleglych lekcji z histori sztuki i muzyki - Zadziwiajaca jest twoja ignoracja - gotyk, barok, secesja w w Twoich oczach w zasadzie niewiele sie roznia. Do tego jeszcze ta nieszczesna \"Carmina Burana\" - to nie autor a tytul . Autorem jest Carl Orff . Przydaloby sie troche poczytac, a przynajmniej poszperac po internecie.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiesz mojego podejścia do filmu Annonymous. Ja po prostu się inspiruję na czyjejś pracy, a to przecież nic złego. To ma mi dopomóc, dać jakiś punkt podparcia. O prawach autorskich pamiętam, dlatego film stworzę i wymyslę w całości sam. Zresztą Bagiński też się inspirował \"Katedrą\" Jacka Dukaja. A konstytucja nie zabrania inspiracji tylko nakazuje przestrzegać praw autorskic a to dwie różne rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem ze to trudny okres... i ze to jest tez trudne.. i ze ..... ale ma byc spokoj i ani mru mru wiecej!:) czyste fakty, ani słowa od siebie, bo sie znowu sajgon czy tez inna magdalenka porobią... poczytaj sobie ustawę o prawie autorskim apropo inspiracji, podałem link w http://www.max3d.pl/forum/viewthread.php?tid=9922 , naprawde polecam lekturę. bo to wcale nie jest takie proste. :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiderman też miałbyć klapą, a okazał się hitem kasowym. Ja się z niczym nie spieszę. Film traktuję jako hobby a nie obowiązek, więc nie spodziewajcie się że będe się zarzynał jak wół żeby wam dogodzić. Co ma być to będzie. Nauczcie się cierpliwości, bo cierpliwość wynagradza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to albo coś pokazywać albo nic nie pisać, a nie po raz setny wałkować to samo dawać nieswoje rzeczy i nonstop powtarzać jak będzie to będzie.

MY TO WIEMY raz wystarczy napisać - i możemy spokojnie czekać nawet do us... śmierci.

Jedynie nie powtarzaj się już - bo każdy post jest kopia poprzedniego.

 

MODERATORZE - wyczyść temat z niepotrzbenych postów (99% ??).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dość!! Zaczynacie mnie wkurzać tymi postami. Ja się dopiero odezwę jak coś będe miał tzn. ten plakat i logo. Narazie to prowadzę luźną dyskusję. Konstytucja chyba nie zabrania dyskutować na temat filmów co ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności