Skocz do zawartości

Vue 7 Personal Learning Edition Available


Pionier

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie ;)

 

Personal Learning Edition

 

The Personal Learning Edition (PLE) is a fully functionnal version of Vue 7 Infinite/xStream (selection of Infinite or xStream is done during installation). With the PLE, you can:

 

* Create complete projects, save your work and export to other applications,

* Render stills and animations without size/length limit,

* Experience Vue's power directly inside Max/Maya/LightWave/Cinema4D/XSI,

* Learn at your own pace (the PLE never expires)!

 

link: http://vue7.com/ple

 

pozdr,

pionier.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

No i nie jest to jakas kulawa wersja jaka udostepnili wczesniej tylko pelnoziarnista ;) Niekompatybilna co prawda z pelna ale za to pozwala podobno na wszystko to co komercha - moze ktos potwierdzic czy na przyklad malowanie ekosystemow smiga pod tym bo w tej becie wczesniej udostepnionej po prostu tego nie bylo.

 

BTW, Adek - mozna w sumie z "moich wiadomosci" kasowac skoro juz umiesciles na glownej. Po co dublowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

figter - spodek jest juz od kilku wersji w ich demoreelu. tak naprawde w demorelu z nowych rzeczy to sa ze dwie, trzy. reszta to starocie. progam jest fajny, ale zeby cos konkretnego w nim zrobic - i zeby nie przypominalo prac milionow innych userow, to sie trzeba troche napracowac, i w wielu sprawach jest to znaaaaacznie bardziej skomplikowane niz max . wymiana z innymi orogramami jest mozliwa, aczkolwiek nie jest to tak suraśnie-bajkolo-latwe jak e-onsoftware chcialoby :D.

ogolnie soft jest fajny.

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stwierdziłem ostatnio, że przez "nie chce mi się" sporo zawaliłem - no może nie zawaliłem, ale z pewnością żyło by się lepiej więc w ramach akcji "Pupa w troki i do roboty" staram się być aktywny także forumowo ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności