Skocz do zawartości

ChC.9: Native Americans by Rembik


Rembik

Rekomendowane odpowiedzi

Upragniony koniec, pierwszy raz tak długo siedziałem nad 1 pracą... Nie ciągnąłem dalej, aby nie przekombinować, po prostu brak mi doświadczenia.

Koniec

"Miejsce dla króla":

koniec1pz6.jpg

w636.png

 

 

Pozdrawiam.

=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-

Witam... mam nadzieję, że jako pomysłodawca także mogę wziąć udział? Na

razie BARDZO szybki szkic...

szkicindianinbk4.jpg

w415.png

Edytowane przez Rembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Pędzel w takim kształcie [] z odpowiednim naciskiem, i rozstawem, petem troszkę smuge tool i sharpen tool, nie wiem dokładnie do czego służy ale fajne efekty wychodzą w odpowiednich miejscach :D, użyłem też gotowych pędzli w kształcie liści na podmalówkę oraz bawiłem się teksturami wrzucanych na pędzel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już zacząłem kombinować, co do sceny zza pleców, ale na razie jest jak było, jutro zrobię sobie zdjęcie i zabieram się za dół pracy. Dzisiaj wrzuciłem pracę już na wyższą rozdzielczość, więc zostały mi już ostatnie szlify. Aha, Indianin nie poluje na niedźwiedzia :D

 

szkic27sj1.jpg

w417.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze. Bardzo mi sie podoba tlo twojego obrazka, dalekie plany, roslinnosc, woda, misio ale mam wrazenie ze pierwszy plan strasznie cierpi w zderzeniu z nimi. Niemniej jednak to nie twoje ostatnie slowo przeciez i na pewno nad tym pracujesz wiec nie truje.

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wybaczcie małe postępy, ale niestety zaczynam się już gubić. Dzisiaj zrobiłem w końcu sobie fotkę moim samowyzwalaczem w komórce, i oto efekty. Jutro ostateczne szlify i będzie koniec (oby). Pozdrawiam.

szkic29pc6.jpg

w417.png

Edytowane przez Rembik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do rozkroku to taki miałem pomysł od początku, w głowie miałem kilka wersji i ta przeszła, ponieważ zastanawiałem się i przymierzałem się sam osobiście jaka byłaby najwygodniejsza do obserwacji zza konaru. Może dla innych na kolanko ja osobiście wole tak :D Ale zmienić jeszcze można przemyślę to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie no spoko. Kazdy robi jak mu wygodnie :) A masz zdecydowana racja. Mi sie nie spodobalo bo ja bym kleknal na jedno kolano. Wydaje mi sie to pozycja, w ktorej mozna wytrzymac nieruchomo dluzszy czas. Ty pewnie masz inaczej i stad rozbieznosc opinii :) Zostaw go tak i podciagnij po prostu detal zebys sie spokojnie wyrobil i bedzie super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności