Skocz do zawartości

Pentagram Virtuoso vs Wacom Intuos3 A5


prestidigitator

Rekomendowane odpowiedzi

Pentagram Virtuoso vs Wacom Intuos3 A5

Pentagram Virtuoso vs Wacom Bamboo Medium (A5)

 

Opinia o tabletach Pentagramu jest fatalna, ale ostatnio Pentagram zrobił nowy tablet.

Wacom to taki monopolista (chociaż nie z własnej winy) więc przydałoby się trochę konkurencji.

Chciałbym zebrać w tym temacie opinię ludzi którzy pracują na Inuosie3, ale mieli w łapach Virtuoso... Oraz opinie osób które zakupiły Virtuoso, ale mieli też do czynienia z tabletami Wacom.

 

Różnica cen powala...

 

Intuos3 A5 - powyżej 1300zł

Virtuoso - poniżej 600 zł

Bamboo A5 - powyżej 700 zł

 

Dla mnie format A5 wydaje się optymalny.

 

I proszę o komentarze bez uprzedzeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Tak znam ten artykuł - czytałem go nawet wcześniej, jednak mi chodzi o zbieranie opinii ludzi którzy już zaczynają na tym coś robić. Niektóre wady dają o sobie znać po jakimś czasie. Znam to na przykładzie pewnej myszki, którą sobie kiedyś kupiłem. W testach była chwalona, gdy kupiłem to tez przez jakiś czas byłem zadowolony, ale po jakimś czasie wyszły ze dwie wady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe ale wiesz od czasu recenzji minęło naprawdę niewiele czasu. Mało kto kupił ten tablet, mało kto miał go w ręku, a Ty już chcesz jakieś opinie nt. wadliwości i wytrzymałości sprzętu.

 

Poczekaj z pół roku, może z rok. Może wtedy będzie sens rozpoczynać taką dyskusję. Póki co posypią się komentarze w stylu: chcę kupić, może kupię, słyszałem że itd. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro już założyłem ten wątek to zadam w nim pytanie, ale nieco na inny temat.

Jak wygląda współpraca tabletów z takimi programami jak GIMP, XSI, Blender, oraz z innymi tanimi lub bezpłatnymi programami? Czy w ogóle warto kupować do tego tablet? Pytanie ze szczególnym naciskiem na Virtuoso :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze ja pamietam poprzednie pentagramy kiedys kupilem pentagrama za 440 zeta i po paru miechach udalo mi sie sprzedac jakiemus frajerowi za 200 zeta .Tamten tablet nie tyle ze byl zly alewogule byl nieuzywalny nie dalo sie prostej lini narysowac tylko jakies faliste wychodzily. Testowalaem go chyba na 10 kompach i na jednym dobrze rysowalo a na 9 nie.NIe wiem ja bym dla swietego spokoju kupil bynm wacoma jednak. Takie rzeczy kupuje sie raz na 10 lat .Swojego intuosa mam juz chyba z 5 lat i jest ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności