Skocz do zawartości

SCENA 3D: Ducati (\"na półeczkę:P\")


dynio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich , niedawno wystawiłem tą pracę w dziale : \"finished ... \" , ale postanowiłem ją poprawić , z waszą pomocą , do zadawalających mnie rezultatów.Jest to scena , w której prezentuję motor Ducati w pomniejszonym formacie , który ma stać na półce i dlatego stoi na podstawce. Co do takich odblaskowych tekstur , to zamierzam przy tym zostać , bo sam chciałbym mieć taki motorek \"świecący \" na moim biurku ;) .Jak będe kończył pracę to dodam DOF\'a , ale póki co jest on zbędny.Jest to wersja nie w pełni złożona , o czy mogą świadczyć felga , koło i kawałek lampy na podłożu.Co do innych elementów to powoli je robię :].

Prezentuję tutaj próbny render , proszę o kometarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 21
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wtorek =>Co do odblasku to czułem ,że mogą być zarzuty , poprawię to albo wrzucę inną teksturkę ,żeby było bardziej realistycznie ;) , póki co nie ten model nie ma za dużo szczegółów , ale też za dużo nie będzie miał , bo to w końcu tylko moedlik na półeczkę :P

dzięki za komentarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm. Skoro robisz moja \"milosc\" to nie bede Ci dawal spokoju.Po pierwsze co to ma byc ? Po felgach widze ,ze 996 lub 998 a moze i testastretta \"S\", \"R\" siedemsetek nie licze.Gdybys potrzebowal referek to sluze pomoca.:D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Erni , ale zdjęć tego typu w necie jest nieasamowita masa ...

Ps. trudno będzie jednoznacznie określić który to będzie model , bo nie zamierzam dawać masy szczegółów na model.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erni dzięki ,że mnie dobiłeś tym zdjęciem :] ...

A teraz chciałem zapodać jeden nowszy render bez tekstur , tylko jedna rzecz się zmieniła ,a minowicie dodałem skończony modelik nissana skyline\'a do sceny.Wiem ,że to już nie jest Ducati , ale co o tym myślicie.Ducati oczywiście kończę , i dodaję pewne elementy , ale to za jakiś czas pokażę.Render bez tekstur i z ciulowym światłem , ale nie mam już czasu bo zmykam na lumpy :P

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti=> dzięki ,że doceniłeś przynajmniej jeden element moich wypocin :P

Zombo =>przecież pisałem ,że jest mało szczegółów , i nie wiele więcej będzie , ale cały czas nad tym pracuję

Dzięki za komentarze

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności