Skocz do zawartości

Challenge Corner Edycja 9 [1/2009]. Sonda


miriam

Głosuję :  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję :

    • atheg
      5
    • Florian P
      1
    • Rembik
      10
    • Urbanboogi
      7


Rekomendowane odpowiedzi

TYP: DOWOLNY (ILUSTRACJA)

TEMAT: "Native americans" by Rembik

Głosowanie: 01.02.2009 - 5.02.2009

"Native americans"

 

Na długo przed przybyciem białego człowieka na Nowy Ląd, mieszkały tam plemiona, nazwane przez Europejczyków "Indianami", żyli w zgodzie z naturą,, walczyli, zdobywali pożywienie, nie znali broni palnej i co najważniejsze byli wolni oraz byli prawowitymi mieszkańcami tamtejszych lądów. Gdy odkryto ich istnienie, stali się przeszkodą na drodze przed zdobywaniem nowych lądów w dziewiczej krainie, zabijano ich i w późniejszych latach zniszczono ich wolność, umieszczając ich w rezerwatach.

 

Tym razem w szrankach bitewnych, z barwami wojennymi na twarzach udział wzieli: atheg, Florian P, Rembik, Urbanboogi, i tylko od Was zależy, który z nich otrzyma totem władzy ;).

 

Zapraszam Serdecznie do wątków Autorów prac.

 

chc905rc3.jpgchc904uf5.jpgchc902il0.jpgchc901sd2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Florian P - Bardzo fajowy pomysl, ciekawa kompozycja. Troche zabraklo wykonczenia ale to zrozumiale skoro troche awaryjnie wrzucales wersje koncowa ze wzgledu na wyjazd.

Urbanboogie - Niezly finisz. Ciekawy ci ten indianin wyszedl. Swietne operowanie kolorami. Genaralnie doskonaly debiut na forum :) Nie opuszczaj nas na rok!!!

Rembik - Fantastyczne tlo. Rewelacyjne swiatlo. W koncowej wersji misio tez niezwykle udany. Caly czas nie jestem fanem pozy twojego indianina ale to juz tylko i wylacznie kwestia indywidualnych przyzwyczjen. Baaaaardzo fajne.

Mam wrazenie ze kolega niemyskik alias Krzysiu rowniez skonczyl tylko nie doczytal regulaminu i nie podmienil ikonki na "koniec".. nie wiem jak Buddz?

 

Generalnie twardy orzech do zgryzienia. W kazdej z trzech prac moich konkurentow jest cos fajnego i wartego zeby nan zaglosowac. Ostatecznie nie chcac sie przesadnie dlugo zastanawiac klikam Urbanboogie na zachete. Gdzi sie masz chlopie rozwijac jak nie tu na forum konkurujac z innymi rysownikami? Odwagi!

 

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny dylemat co atheg ( przy czym jego praca też nie jest najgorsza przecież :D), bo w sumie zaprezentowane prace są w dość podobnej tematyce i żadna jakoś drastycznie od innych nie odstaje -w tej jest dobre to, w drugiej tamto. Mój głos również na Urbanboogie - i taka mała uwaga: chyba jesteś dla siebie zbyt surowy...

Poza tym - nie gniewaj się, ale plastikowe łuki na przyssawki także czasem potrzebują opakowania - jak chcesz działać kiedyś komercyjnie to nie ma co wybrzydzać i przebierać - nie robi się przecież wielkich dzieł tylko konkretną pracę za konkretne pieniądze. Ważne żeby każdą pracę próbować robić tak dobrze, jak się potrafi... Niekoniecznie trzeba iść w wielki artyzm...

Pecunia non olet :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Regulamin jest Regulaminem, Przykro mi aczkolwiek zmian niestety w tym wypadku już nie przewiduję ;), tych towarzyszy, którym się teraz nie udało zachęcam do wzięcia udziału w kolejnej edycji.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie prace dobre, ale po dłuższym namyśle, mój głos idzie do Urbanboogie, za fajną plastycznosc, spoko kolor i brak odciągajacego uwage detalu jak to jest w innych pracach, gdzieniegdzie jest on niepotrzebny, gdzie indziej nie pasuje do reszty, tu go poprostu nie ma przez co praca jest spójna i konsekwentna ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha, moze i pecunia nie olet, ale ze z mojego rysunku zadnej pecunii nie ma, to nie mozna tak na to patrzec :D A tylko ja wiem ile czasu i nerwow mnie kosztowalo jego wykonanie, moge tylko powiedziec ze nieproporcjonalnie duzo w stosunku do efektu koncowego :P I nikogo nie opuszcze, tylko przeniose sie na jakis czas do dzialu speedpainting ;P Tez mam ogromny dylemat jesli chodzi o glos, dobrze ze chociaz trafilem na tak wyrownany etap sondy. Waham sie bardzo pomiedzy praca athega i Rembika, bo obie strasznie mi sie podobaja. U Rembika jest kapitalne tlo i swietny pierwszy plan, a rysunek athega ma w sobie cos fajnego jesli chodzi o klimat, jakas nostalgie :) i kojarzy mi sie z czarno-bialymi westernami :) Widac tez bardzo duza swobode i to chyba wlasnie na niego oddam tym razem swoj glos. Gratuluje wspoluczestnikom, bo naprawde wszyscy wypadli bardzo fajnie. Szkoda ze pracy niemyskika nie da sie jeszcze dolaczyc, mysle ze powinien dostac jednak szanse, uczestnikow i tak jest malo, a to tylko zabawa, wiec chyba nie ma sensu takie ostre formalizowanie czelendza. (i np. czepianie sie do bledow w nicku ;P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety nie miałem szansy skończyć pracy.

Troche wyniknęło to z kiepskiej organizacji, ale głównie z powodu wyjazdu na zjazd w pracy na początku przeszłego tygodnia.

No nic, jeszcze dużo przed nami i napewno jeszcze nie raz podejme wyzwanie :)

Narazie temat odstawiam do swojego archiwum, moze kiedyś pracke skończe :)

Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, smutno, ze nie jestem ogarniety... no coz, wygrac i tak bym pewnie nie wygral, bo troszeczke inaczej podszedlem do tematu. W nastepnym, postaram sie bardziej ogarnac, jak by ktos mial jakies wskazowki to pisac :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na dzień dzisiejszy mój faworyt wysuwa się na prowadzenie czyli praca nr 3 :) Podoba mi się też 2 ale hmm zaraz gdy już pominąłem Indianina pierwsze skojarzenie ZEN BUDDYZM i te klimaty pewnie przez tą medytację na kamieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatem czas by ogłosić Zwycięzcę, którym Zostaje Rembik.

Serdecznie Gratulujemy Zwycięzcy, jak również wszystkim uczestnikom oraz obserwatorom.

 

Bardzo Proszę Zwycięzcę o kontakt ze mną na PM bądź GG w sprawie nowego tematu.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności