Skocz do zawartości

Imagine Cup 2009 - współpraca w finale


VIZjoner

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , jestem team lederem grupy startującej w kategorii Software Design.

Na temat konkursu który jest organizowany przez M$ mozna tutaj poczytac, imaginecup.com / pl ( z tym ze u nas odbywaja sie finały krajowe i obwiązują nasze reguły ).

 

Żeby nie było że pisze o tak , od 4-5 lat robie bawię się w 3d , początkowo na zabawe , potem na użycie w pracy - programowanie grafiki ;) Akutlanie przerabiam aspekty różnych systemów i działania pod nimi 3d :)

 

O co lotto z tym = a member is needed :) Student's only - kierunki pokrewne projektowaniu , architektury itd. Proszę o przeczytanie regulagminu na http://www.imaginecup.pl - dowiedz sie wiecej

Sprawa by się miała tak , Ja zajmuje się organizacją pracy , wnikam w poszczególne aspekty ale nie ingeruję w pracę :) Ty byś miał za zadanie stworzenie interfacu ( najlepiej w 3d ) , stworzeniem thema oraz profili pod danny aspket programu. Interesują mnie ludzi z wiedzą 3d jak i 2d. A jakbyś jeszcze programował w d3d czy wógle znał się na programowaniu ( w .NET'cie to będe płacił :D )

 

Co oferuję :)

- Doskonałą zabawe w nie przeciętnym teamie , Ja koncie mam 30 światową w zeszłorocznym konkursie w Interface Design :) , koledzy mają dużo certyfikatów i doskonale sobie radzą w przeszkadzaniu i wkurzaniu mnie ;P

- Możliwość zdobycia znajomości w firmie M$ ( mogą naprawdę dużo :) )

- Wygranie i stanie się legendą u siebie na kierunku ( pismo co otwiera wiele dróg i zamyka wiele warunków na uczleni :P )

- Doświadczenienie , bo oto walczymy.

 

Co jest :)

- Projekt który jest realizowany

- Awans do II rundy , od ciebie zależy czy wejdziemy do finałow

- Dobre chlanie na koniec nawet jeśli nie - sponsor MS :)

 

Powiem jeszcze raz, szukam studenta który studjuje kierunki pokrewne projektowaniu przestrzeni , architektury itd.

 

W razie czego proszę o odzwe na

gg : 580996

e-mail: [email protected]

Liczę na WSPÓŁPRACĘ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności