Skocz do zawartości

Animacja-tutorial


LordUnderworld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z animacją jednostki. Model do modu musi mieć zaprogramowaną animacje. Czyli jak ma chodzić. I mam problem z takową animacją. Szukam tutortiala do blendka o takiej animacji. Nie potrafię znaleźć. Mógłby mi ktoś podać link do jakiegoś prostego tutka, bądź ewentualnie jak znajdzie czas to pomóc mi z tą animacją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 16
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Chyba mam pecha :(. Nie potrafię znaleźć. Ale szukać będę dalej.

 

PS. jeżeli ktoś by znał link to proszę podać. Jak ja znajdę też podam :).

PSS. ja nie oszukuje, ja naprawdę tego tutka szukam, tylko to dzieli mnie od pewnej rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://wiki.blender.org/index.php/BSoD/Introduction_to_Character_Animation/2-second_animation

Właśnie taką animacje muszę zrobić do jednostki. Niestety nie rozumiem tutka.

1.Jest po angielsku to nie za bardzo rozumiem, a na spolszczeniu też mam problem.

2.Tutek jest chyba do starszej wersji. Jak robię np. ten Flipink. To wyskakują mi błędy.

3.Czy mógłby ktoś mi pomóc, ja już nie daje rady :(. PS jeżeli ktoś może niech napisze na PW.

 

PS. W tym filmiku o Mancandy jest taki czas gdzie pokazują jakąś tablicę z (chyba) 10 kwadracikami. Co to jest? Nie zrozumiałem tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten filmik o mancandy, który obejrzałeś to tylko promo, w filmikach, które są zresztą podlinkowane na stronie jest wyjaśnione po kolei co do czego i jak to zrobić http://blendergroupie.blip.tv/#729604

 

co do przerzucenia pozy na drugą stronę, musisz mieć tyle samo kości po jednej i drugiej stronie osi symetrii, muszą być odpowiednio nazwane (np. po prawej: reka.r, noga.r, dlon.r a po lewej: reka.l, noga.l, dlon.l)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość demboo

Ekstra, że znalazłeś tutorial i to do tego świetny i jeszcze dzięki Bogu po polsku.

:/

Może podałbyś link ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności