Skocz do zawartości

kamery Canon HD VIXIA..?


sly

Rekomendowane odpowiedzi

Macie jakieś doświadczenia z tymi kamerami..?

http://www.swiatobrazu.pl/kamkordery_vixia_i_24mbps_bit_rate.html

 

Może ktoś zrecenzuje...? Opłaca się...na potrzeby prostych efektów, Greenbox'a...?

 

Może zaproponujecie inną kamerę..?

Sprzęt HD za 20.000 - 70.000zł mnie nie interesuje...

 

Chodzi mi głównie o (w miarę dobrą) Optykę; zapis na dysk w formacie AVCHD (ew. jakiś bezstratny zapis - nawet poniżej 10minut); chętnie szeroko-kątny, jasny obiektyw; obrazek 1920x1080p; zapis dźwięku mnie nie interesuje; (fajnie gdyby kamera miała taką szynę do lampy, bo można nią otwierać piwo)

 

Dzięki.Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Napisano (edytowane)

Robert B., Sanki - dzięki, poczytałem trochę już o kamerkach, interesują mnie jednak wasze doświadczenia. Ciężko znaleść opis zarejestrowanego obrazka, chciałbym uniknąć szumów, ale chętnie dowiem się czy np. nowe matryce rzeczywiście warte są swojej ceny... BTW - Sony liczy sobie nieźle za pojemność dysku, 3 takie same kamery, różniące się tylko pojemnością dysku - za 100GB dopłacasz 1.000zł (!).

 

Liczę na więcej Pomocy od was, nie chcę przeinwestować - bo kamera nie ma służyć do super wypasionych rzeczy, wiadomo że lepszy sprzęt się wypożycza.

 

Zależy mi na Dobrym obiektywie, ostrym obrazku, manualnym balansie bieli, blokadzie parametrów, BitRacie 17Mb+, manualnym ostrzeniu,

 

pozdrawiam.

 

[edit] Coraz więcej myślę o Canonie HF10 - lub HF11 (+500zł za dodatkowe 16GB)...

http://vimeo.com/1244792 -przy świetle,

-mało światła, ziarno jest. Edytowane przez sly
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności