Skocz do zawartości

ChC.10: Duch Wojny by mrpank


Mr Pank

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 50
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wcześniejsza twarz miała więcej wyrazu, przy takich gabarytach z małymi stopami śmiesznie wygląda... ogólnie coś z proporcjami nóg nie tak (może to tylko przez te stopy), dziwnie tez wygląda mięsień dwugłowy u jego lewej ręki, tak jakby za nisko za wcześnie się zaczynał... ma holybomb przy pasie? (śmieje się tylko, bez urazy) proporcje poprzednika były lepsze...ogólnie lubię Twoją kreskę i chciałbym zobaczyc finisz w kolorze i w ogóle wypas w ci..pas, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastosowałem się do wskazówek windowlicker i pozmieniałem trochę, dzieki

miriam - tak jak pisałem wcześniej to jest lekka wersja, bardziej ludzka ;)

pzdr

sory za jakość, ale jeszcze tego nie skanowałem

mffw131hz5.jpg

dzieki za komentarze

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm, myślę że może mu jednak maskę jaką nałożyć, ta nieokreślona wtedy postać, o częściowo ludzkich cechach, kryjąca się za przerażającą maską strachu, masakry w swoistym tańcu śmierci ... nada pracy nieco tajemniczego charakteru.

uff chyba znów z kofeiną przesadziłem ;).

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie obie sa dobre chociaż bardziej przemawia stara wersja zapewne dlatego że jest troche bardziej skończona poczekamy co z tej wyjdzie.

Takie pytanie. Najpierw rysujesz szkic i potem używasz cienkopisu?

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygladam sie Twoim pracom, i naprawde mi sie podobaja:)

pozwolisz ze moze kiedys zrobie sobie z jakiegos modelik?

temu cos zrob z lewą reka...np po ataku z tylu, miecz ociekajacy krwia itp, cos z dynamiką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pank no wlasnie patrzac na Twoje prace pomyslalem ze bedzie problem z dynamika, ten gosc wyglada jak by dalej stał a prawa reka niebyla jego tylko kogos innego:/

no i kamera teraz jak dla mnie poszła zbyt wysoko nad glowe

jezeli nie znajdziesz nic ciekawszego to wroc plz do poprzedniej pracki i rozrysuj cos z tylu itp jakies ciała czy cos tam Ci w glowie lezy:]

edit: albo np w tej poprzedniej zmien ulozenie prawiej reki, jak by był po ciosie lecz stał w miejscu- z pktu widzenia malego odstepu czasu dt.... a na okolo pociete ciała i konczyny lecz jeszcze zawisniete w powietrzu.... cos jak stop klatka z jakieś masakry

Gud lak:)

Edytowane przez Kirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kirian Widać że czujesz tego ducha wojny i dobrze bo mądrze prawisz.

Ciężko wybrać co najlepsze bo wszystko dobre. Może byś spróbował tak jak już Kirian napisał wrócić do wcześniejszej wersji dodać trupy i tego pana z pierwszej wersji "...walczy ramię w ramię z ludźmi." .

Ogółem co byś nie wybrał jak narazie jesteś moim faworytem.

Edytowane przez Elvans
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swietne. Wszystko co uwielbiam w rysunku tu zmiesciles. A to jeszcze nie koniec. Az sie chce usiasc spowrotem do wlasnego rysunku. Swietnie jest miec tak motywujaca konkurencje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super zaczyna to wyglądać :)

 

Mam tylko jedno "ale" - jego prawa ręka trzyma miecz dość nienaturalnie. Tak się niby da trzymać w rzeczywistości, ale nie odczytuje się to za dobrze w ilustracji.

 

Poza tym jest fajnie, i ciekaw jestem jak będzie wyglądała finalna wersja w kolorze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogólnie jest fajnie. ciekawy klimat, aczkolwiek teraz postać główna odcina sie od pozostalych. w stosunku do nich wychodzi bardziej cartonowo tudzież komiksowo. plany sie z deka odgryzają od siebie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności