Skocz do zawartości

Ile osób może stwierdzić, że zna Softimage XSI?


Gość Pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Pytanie

Są to istotne informacje dla mnie ponieważ chciałbym swoją przyszłą działalność oprzeć w głównej mierze o ten produkt. Sam jestem jego wielkim zwolennikiem i trochę mnie zirytował fakt, że Avid zgodził się go odsprzedać...

Do rzeczy. Szukam ludzi, którzy dostrzegają medialny syf w reklamach i produkcjach telewizyjnych. Którzy są pewnego rodzaju idealistami... i mają umysły nieskrępowane zboczoną polskością.

 

Proszę nie pisać komentarzy w stylu: 3D max i Maya są lepsze... -lepszy może być tylko człowiek.

 

Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

A o co chodzi w tym poscie?

Co ma medialny syf i jakies zboczenie polskoscia do znajomosci XSI? Jakiego powodzenia? W odpowiedzi na pytania?

 

Zeby nie bylo, XSI byl moim faworytem na przyszlosc, do momentu przejecia go przez autodesk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są to istotne informacje dla mnie ponieważ chciałbym swoją przyszłą działalność oprzeć w głównej mierze o ten produkt. Sam jestem jego wielkim zwolennikiem i trochę mnie zirytował fakt, że Avid zgodził się go odsprzedać...

Do rzeczy. Szukam ludzi, którzy dostrzegają medialny syf w reklamach i produkcjach telewizyjnych. Którzy są pewnego rodzaju idealistami... i mają umysły nieskrępowane zboczoną polskością.

 

Proszę nie pisać komentarzy w stylu: 3D max i Maya są lepsze... -lepszy może być tylko człowiek.

 

Powodzenia!

Że co ?

 

trochę mnie zirytował fakt, że Avid zgodził się go odsprzedać...

Taaa... mnie też... tym bardziej, że SI przynosiło zysk (niewielki, ale zawsze zysk), a teraz autopest już zaczyna mieszać z licencjami (wczoraj dostałem maila)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pytanie

Jestem nowym członkiem tego portalu i prawdopodobnie nie znam się na toczeniu dyskusji na łamach forum internetowego. Skoro mój post budzi kontrowersje to widocznie musiałem źle podejść do tematu, bądź mam do czynienia z osobami, które w sposób trywialny postrzegają tą formę komunikacji.

 

W moim poście było tyko jedno zdanie w formie pytania i wystarczyło na nie po prostu odpowiedzieć. Nie rozumiem osób, które w ogóle są pozbawione logicznego myślenia. Kiedy stoisz przy ladzie w sklepie i prosisz o mleko to ekspedientka nie pyta się Ciebie: a może być woda mineralna? Co najwyżej zapyta się o producenta tego mleka...

 

Jesteście grafikami? Przypuszczam, że tak. Skoro tworzycie, czyli nadajecie postrzegalną formę pewnej koncepcji, to starajcie się wpływać na narzędzie, które tą koncepcję kreuje, czyli umysł - wyposażajcie go w wiedzę.

 

Powtórzę pytanie: czy zna się ktoś na XSI, by w przyszłości należeć do firmy, która swymi tworami depcze prostotę i tandetę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy zna się ktoś na XSI

tak, są tacy

czy zna się ktoś na XSI, by w przyszłości należeć do firmy

ale czy zna się na XSI żeby należeć do firmy to tego już nie wiem :D

ja się nie znam :P

już lepiej tu zapytać, lub w wolnych dyskusjach bo z newsami niewiele ma to wspólnego

klik

 

 

btw nie można zadać pytania zawartego w jednym zdaniu bez tego całego pitu pitu/ pierdu pierdu? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę śmieszny jesteś koleś! Jeśli myślisz zę na XSI zrobisz sztukę a na 3dmax tandetę... ha ha ha ha ha

 

Mam wrażenie jakbyś sobie trochę czegoś wciągną do noska i miał nadwyżkę energii i przewartościowane EGO!

Jak masz w głowie siano to nie zrobisz niczego dobrego na niczym! Na pewno takimi tekstami nie zachęcisz nikogo do współpracy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę pytanie: czy zna się ktoś na XSI, by w przyszłości należeć do firmy, która swymi tworami depcze prostotę i tandetę?

 

nie rozumiem tylko tego jednego zdania. deptanie prostoty i tandety nie ma nic wspólnego z XSI. nie znam XSI ale widziałem masę dobrych i złych rzeczy wypluwanych z tego softu. XSI jest rewelacyjny, ale nie na tyle, żeby prawić nad nim aż takie ochy i achy.

 

Pozdrawiam, przenoszę do właściwego działu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pytanie

I dlatego jest bardzo wąskie grono ludzi, które należy do myślących.

Czy ja w pierwszym poście nie użyłem zwrotu: "...w głównej mierze oprzeć o XSI..." Bo wydaje mi się, że tak właśnie napisałem. Wy, natomiast piszecie mi o tym, że mam lekceważący stosunek do reszty oprogramowania...

Możliwe, że wyjaśniłem wielki spór user'ów.

 

Twory, które powstały dzięki ludziom skupiającym się w firmie mają -mówiąc prozaicznie- "detpać" konkurencyjne produkty, które są robione robione w głównej mierze mechanicznie i bez serca. Moderator z kolei -jako naoczny arbiter- pisze coś o nadgorliwej afirmacji XSI.

 

Jeden człowiek był wstanie odpisać konkretnie (Destr...) I do niego kieruję następujące zdanie. To prawda. Rozpisuję się. Bo bez tych "pierdu, pierdu" byłbym jak znaczki w gg :) Prawdopodobnie skontaktuję się z Tobą, by utrwalić naszą znajomość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie zrozum mnie źle, ale ja tylko chciałem wyjaśnić to jedno zdanie. nic więcej. teraz już wiem, że najprawdopodobniej chcesz założyć/pracować w firmie w której nie robi się kiepskich tanich i tandetnych projektów a tylko takie "z jajem". ok. dzięki za wyjaśnienie.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze widziec kogos kto chce tworzyc sztuke (przepraszam - Sztuke), tchnac dusze w zimne cialo upadlej reklamy bedacej na uslugach otumanionego ludu. Takoz i splunac w twarz prostackiej telewizji i wzniesc sie ze swym produktem ku wyzynom niedostepnym zwyklym rzemieslnikom ktorzy maja czelnosc nazywac sie grafikami, animatorami...

Wesprzyj zatem, o Wielki, produkt swoj na filarach XSI, stworz firme, ktora nie tylko bedzie produkowac ale na nowo zinterpretuje slowo "Tworzyc". Rzuc sie w wir medialnego smietnika by oczyscic go swoimi wizjami - zbierz armie ludzi dzielacych twa wizje i przypusc atak na marnosc codziennosci.

I tylko czasem glowe twa szlachetna zasnuc moze mgla niepewnosci pewien fakt.

Klient - czesto pozbawion gustu i glebi, plaski, prosty i pusty - wladze ma nad plugawym Fenicjan wynalazkiem i nie zwykl ulegac nadmiernie lotnym wizjom Tworcow.

Pytanie zatem proste postawic nalezy, jako, ze widze iz w zapalczywosci swej jestes jako szczenie co kąsac chce peciny roslego tura - kto ci za te twoje wizje zaplaci?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega może sobie darować ten pseudo-intelektualny bełkot... na to można podpite dupy w barze wyrywać, a nie dyskutować z normalnymi ludźmi...

Ale skoro tak desperacko domagasz się odpowiedzi, proszę bardzo:

Ile osób może stwierdzić, że zna Softimage XSI?

Ja mogę stwierdzić, że znam XSI dość dobrze mimo stosunkowo krótkiej znajomości.

 

Ale niestety reszta twoich wypocin do mnie nie trafia, ani ze mnie jakiś specjalny graficzny idealista, a i umysł chyba mam 'zboczony polskością', ba... z tego testu: http://www.joemonster.org/art/10686/Finski_wojskowy_test_psychologiczny to nawet wyszło mi, że jestem utajonym krypto-pedałem, więc chyba bliżej jednak się nie poznamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pytanie

...no, to by było na tyle.

 

Dziękuję Wszystkim.

 

A! I życzę równie pięknej okładki na tomik wierszy... (Nez)

 

ps. Moderator możesz zakończyć ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oz szlag jak moglo mnie to ominac :P

Gratuluje odwagi odzywania sie do moda -(Ty)moderator mozesz(!wodke pilismy :P) zamknac watek. Podejscie do moda jako narzedzia zamykajacego watki jest z gory skazane na ... nazwijmy to uniedogodnieniami. Ale co tam.

Ciekawy watek.

Rozbawiaja mnie takie rzeczy czasami, dziekuje za rozrywke za ktora nie musialem placic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności