Skocz do zawartości

Ignore List - czy wiesz, ze...


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 57
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

lub np, osoba na liscie ignorowanych odpisuje na pytanie zadane na forum a ty nie widzisz tej odpowiedzi i odpowiadasz rowniez ? czy jest jakies info, ze osoba z listy ignorowanych napisala posta ?

pzdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak o tobie bedzie pisal to tez nic nie wyswietli raczej i nie bedziesz mial szansy sie obronic ;)

 

Właśnie to oznacza ignorowanie. Nie ważne co ktoś pisze, nie jest to wyświetlane.

 

A ja przy okazji tego wątku zauważyłem, że te opcje nie były przetłumaczone. Więc to od razu poprawiłem. Więc opis w pierwszym poście nie jest aktualny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Działa na każdego. I widać, że ktoś coś napisał. Po prostu zamiast posta wyświetla się wiadomość, że użytkownik, który jest na Twojej liście ignorowanych coś napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Widac takie info w miejscu wlasciwego posta:

 

This message is hidden because -ktostam- is on your ignore list.
Moglbys Adku te linijke nawet przetlumaczyc ;)

 

 

a jak o tobie bedzie pisal to tez nic nie wyswietli raczej i nie bedziesz mial szansy sie obronic ;)
Po to sie kogos ignoruje, zeby go zupelnie olewac i nie wdawac sie w dyskusje;)

Przed trollami sie nie broni. Trolle sie ignoruje ;)

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dr Ug: a mnie się zdawało, żeś Ty od 4 lat nieaktywny na forum, bo życie Cię zaabsorbowało...

Chyba, że o czymś nie wiem...?

 

Dostalem do celi komputer za dobre sprawowanie na dzisiaj. Ale wlasnie klawisz po niego idzie, takze do uslyszenia kiedystam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo ostatnio było zapytań do mnie w sprawie błędu dotyczącego "listy ignorowanych" i strony głównej (komentarze w newsach). Funkcja ta już działa jak należy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie widzi treści.

Zamiast treści jest informacja, że wiadomość nie została wyświetlona bo użytkownik jestn a liście ignorowanych.

 

Łatwo to przetestować. Nie ma wpływu na użytkownika dodawanego do takiej listy, nie sa wysyłane żadne komunikaty itp...

Edytowane przez Adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche bez sensu jest fakt, ze widac na listach wątki zalozone przez ignorowane osoby. Mysle, ze ta funkcja powinna miec bardziej restrykcyjną forme i wymazywac jakikolwiek slad dzialalnosci danego uzytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

A ja chciałbym wiedzieć kto daje mi repy ,czsem są miłe, ale zdarzają się wulgarne i zaczepne. Jeżeli nie bylibyśmy anonimowi, to dwa razy zastanowilibyśmy się czy kogoś zbluzgać w repach.

 

To poważna sprawa, (mi to się jeszcze nie zdażyło) gdyż jak nie wiecie za pisanie ofensywnych, ubliżających tekstów pod czymś adresem w internecie można odpowiadać karnie. Oczywiście to ekstremum. Ale zdarza mi się otrzymywać repy ze słowami na "Ch" i"P"

Każdy jest odważny jak jest anonimowy.

 

Z drugiej strony miłoby było wiedzieć od kogo dostajędobre słowo wpsarciai sympatii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesteście dorosłymi ludzmi, a zachowujecie się jak przedszkolaki... proponuję Adkowi, żeby dodał opcję "Skarga u mamusi", następnie powołajcie ogólno-narodową mamusię i latajcie do niej na skargę :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

w realu jak ktoś mi bluzga, reaguję nie do końca "grzecznie", w necie chciałbym przynajmniej wiedzieć kto pisze obraźliwe teksty na repy. To zwykłe tchurzostwo, kiedy kogoś się wyzywa będąc anonimowym. Założę się, że wielu z was miało takie sytuacje. Trzeba zwalczać takie zachowania. A pisząć tekst w stylu "skarga u mamusi" , sprawiasz wrażenie jakbyś się godził na takie zachowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i-riss: wiesz ilu ludzi mi popsuło reputacje pisząc przy tym idiotyczne komentarze.

Ale stary, jesteś dorosłym człowiekiem, zostaw to w spokoju... zajmij się tym co masz robić i tyle. Czy naprawdę zależy Ci na tym zielonym pasku sławy?

Cała ta zabawa w repy... negatywy i pozytywy to jest właśnie przedszkole... chyba sam wiesz ile jesteś wart. Kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość i-riss

masz racje....poza faktem ze ludzie nie powinni wyzywać drugich, prywatnie. nie lubie tego. Co w tym zlego by by nie byc anonimowym, to zadne wielkie wymaganie, a zyski ogormne.

Ludzie beda bardziej odpowiedzialnni za to co piszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc po prostu niech zlikwidują komentarze przy repach. Od tego jest priv. Ileż to ja się o sobie dowiedziałem rzeczy których nie chciałem wiedzieć przez te komentarze przy punktach. Same punkty mi wiszą, ale jak ktoś mnie nazwie ch. to chciałbym wiedzieć kto to był, żeby później nie chwalić prac takiego mutanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostajecie negatywy obraźliwe to chyba tylko wystarczy napisać do Adka i on już będzie wiedział co i jak. A co do samego ignorowania userow to jestem za Leanderem bo w końcu jeżeli kogoś ignoruje to nie chce by nawet info o tym ze coś tam napisał do mnie trafiało :) Ignorancja na 100% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy ignorancja na 100% jest dobrym pomysłem, zawsze gdyby pojawiały się dziwne odpowiedzi to bym się zastanawiał czy ktoś ignorowany nic wczesniej nie napisal.

 

można by tez dodać opcje w rozwijanym polu po kliknięciu na nicka, oraz taki skrypcik dodający automatycznie osoby z "ujemnym" repem do listy ignorowanych.

 

albo po prostu zbanowac 1/3 forum ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dostajecie negatywy obraźliwe to chyba tylko wystarczy napisać do Adka i on już będzie wiedział co i jak. A co do samego ignorowania userow to jestem za Leanderem bo w końcu jeżeli kogoś ignoruje to nie chce by nawet info o tym ze coś tam napisał do mnie trafiało :) Ignorancja na 100% ;)

 

Dokładnie tak. Jeśli jest coś obraźliwego, zawierającego wulgaryzm można zgłosić. Ja tam mam troche negatywnych wiadomości i trudno. Jeśli ktoś tak uważał przyjąłem na klatę po prostu.

 

W przypadku reputacji osoba ktora daje repa może się podpisać, ja tak robię (ale nie musi). Tak zostało ustalone i trudno.

 

Tu znalazlem skrypt, ktory ukrywa posty ignorowanych

 

Complete Ignore List for vBulletin forums:

http://forum.orioleshangout.com/forums/showthread.php?t=87686

 

Ale watkow nie ukrywa.

 

O ... dosyć fajne. vB w standardzie nie ma tego o czym piszesz, ale jeśli dobrze poszuka to pewnie znajdzie się jakaś oficjalna modyfikacja do tego.

 

Ten który wskazałeś faktycznie jest pod Firefox'a i Greasemonkey.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reanimator, mi chodzi o wrażenie jakie będą mieli postronni, a nie wielce na siebie obrażeni :P

 

Mam pytanie, czy jeśli ktoś mnie ignoruje, to ja dalej widzę jego posty? Pytam z ciekawości czy może być taka sytuacja, w której ktoś dał odpowiedź na pytanie, a jej nie zobaczył, bo odpowiadający był ignorowany :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności