Skocz do zawartości

ChC10: Duch Wojny by serio


serio

Rekomendowane odpowiedzi

FINAŁ:

challangecorner13copy.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------

Od wieków zły duch inspiruje rodzaj ludzki do bezsensownych walk. Nikt nie wie jak wygląda na prawdę, jedynie starożytne legendy przedstawiają go jako demona w złotej zbroi w masce kruka. Podobnie jak ptaki krążące nad placem boju w poszukiwaniu padliny, duch obserwuje cały ten balet śmierci i upaja się upadkiem człowieka który podnosi rękę na swoich bliźnich.

--------------------------------------------------------------------------------------------

większa wersja: http://img300.imageshack.us/img300/5434/challangecorner13big.jpg

 

 

długonosy...

challangecorner2copyre7.jpg

Edytowane przez serio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Jego słabością jest jego nos ~~?... fajnie zakomponowałeś wygląd całej postaci, zbroja poważna, dostojna poza, tak się to kłóci z tym nosem, jednym może sie nie podobać, a mnie pasi, może troszq skruć ten nos ? ale zostaw dość długiego .;-p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosikowski - dzięki za sugestie. Nos to faktycznie jego słaby punkt. Czy go skracać, sam nie wiem..

 

Na razie wrzucam zabawę z tą postacią.. Wiem, że czasu mało, nie wiem czy iść w stronę konceptu czy ilustracji. Być może sprawa sama się rozwiąże.. ;P

 

challangecorner32kopia.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności