Skocz do zawartości

Yankeegal Short Movie


Hindus

Rekomendowane odpowiedzi

Głowy do góry! Pełna wersja tego animowanego filmu, dostępna jest już on-line, po przejściu poprzez kilka festiwali, zgarnięciu kilku nagród... Na oficjalnej stronie znajdziecie także świetne dodatkowe materiały tj. bhs, plakaty..

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=513

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 23
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

ehhhh.... za płytki chyba na to jestem ;) wole proste historie, jak choćby 'In the Head'. Udżwiękowienie mistrzowskie, graficznie też bardzo dobrze, ale ogólnie - nie zachwyca.

 

I co to za moda z tymi spłaszczonymi nosami ? Po Epoce lodowcowej chyba im tak zostało, ale tam byli neandertalczycy o_O

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabawne, nikt nie gratuluje ukończenia animacji. I fabuła słaba i w ogóle niby ładne ale w sumie to kiepścizna...

Anima na niesamowicie wyśrubowanym poziomie dostaje noty słabsze niż często liche ( ale ukończone ) dziełka z własnego podwórka. Przydało by się mieć spójną miarkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"jakoś nawet nie wiem co o tym myśleć i czy mi się to w ogóle podoba :("

 

No tego to nie rozumiem... Coś się podoba albo nie ;), może też zmusić do myślenia... Ogólnie to brzmi jakbyś się bał wystawić własną ocenę- a to niedobrze.

 

Ogólnie to Bigu mnie uprzedził więc nie będę się rozpędzać...

 

Dla mnie git- całościowo, pierwsza od dłuższego czasu którą obejrzałem raz, po drugim nawet bardziej mi się spodobała ooo... i wiem co zrobię jutro rano ;).

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pomysł jest ok. Koleś który rezygnuje z szansy uratowania się dla swoich marzeń. Nie aż takie znowu banalne. Nie jest to Bergman ale dość mocny pretekst żeby ukraść widzowi 4 min. Mi ukradli 12 i pewnie będzie więcej :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szału nie ma?! HAHA. Dla mnie to jest CUDOWNE! Pięknie wystylizowne.. pod względem modeli, światła, animacji ognia - cudowna plastyka - taką uwielbiam - no i przepiękna historia o miłości. Jej.. serio - dawno nie widziałem tak pięknej i spójnej animacji. I LOVE it!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krotko.... nie podoba mi sie :P Jakos w polowie juz bylem znudzony ^^ Grafa, anim etc ok ale historyja nie :) Jak dla mnie nie zachwyca..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam mieszane uczucia.

Bo film wlasciwie to mi się nie podobał jako film. Ani historyjka, ani muza, nie wciągnęło mnie to w swój świat ani trochę, ale...

z drugiej strony design i art directing są na kosmicznym poziomie i bardzo, ale to bardzo mi się podobają. Wolę więc traktować to po prostu jako zestaw ładniutkich obrazków z epoki niż jakąś opowieść i faktycznie da się to wtedy oglądać parę razy.

 

salut

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plastycznie fajne. Pewne rozwiązania extra. Tej typiarze nawet źrenice się pomniejszały...Fajnie doprawcowane...

...ale jakoś szału nie ma ;) Moge to oglądać...ale bez dźwięku ;P Nie podobała mi się muzyka i nie lubie, gdy przez chwile jest cicho by za chwile coś wydarło mi się z głośników ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności