Skocz do zawartości

ChC10: Duch Wojny - Ortheza


ortheza

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drugi zdecydowanie lepszy, zeby nie rzec genialny :).

 

Czuc jak goruje nad armia (wielka lapa na pierwszym planie), czuc, ze niesie za soba mrok i zniszczenie, wreszcie mimo rozmiarow, poprzez swoja odmiennosc sprawia wrazenie bytu eterycznego czyli jak najbardziej wpisuje sie w temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, to drugie toto super! Okolice glowy tylko jakby troche nieczytelne. Ogolnie swietny klimat i kolory! :) Chyba najbardziej mi sie podoba na razie :) Super wpisuje sie w temat, bo naprawde czuc ten roz******* ktory ze soba niesie pan D. W. Nie jestem pewien czy perspektywy nie mozna by bylo u niego poprawic delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chocby to nawet nie byl koncept i w ogole nie zakwalifikowal sie do sondy, to orthezie udalo sie stworzyc swietny rysunek, co wydaje mi sie o wiele wazniejsze patrzac z szerszej perspektywy ;) Temat czelendzu jest fajna inspiracja i tyle. Co innego gdyby sie tu jakies pieniadze dalo wygrac! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta praca powinna wygrac. Jako jedyna pokazuje ducha wojny jako cos potężnego, ludzkiego ale i demonicznego. Duchem wojny ,wedlug mnie, nie jest jakis tam ludek z mieczami (to raczej duch walki) jak w innych pracach. Wojna jest potezna, masakryczna, globalna, okrutna, zla, jak walec z napedem rakietowym, porywajaca tysiace ludzi, napedzana szczytnymi ideami ale kierujaca sie najnizszymi instynktami i taki tez powinien byc jej duch. Brawo za wyczucie klimatu i filozoficznego aspektu tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności