Skocz do zawartości

Minibitwa : No. 5 House


mikodelini

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 17
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Widzę,że coś słabą z tą edycją minibitwy. Ja też się nie wyrobiłem na czas ale mimo wszystko umieszczam to co udało mi się zrobić. Troche odbiega od oryginału ale i też nie miałem na tyle czasu i umiejętsności by mocniej przysiedzieć.

 

5house2maly.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyszło całkiem fajnie, ale mnie to wnętrze tak mierzi, że nawet nie próbowałam, jest ohydne..blech..

 

Życzę ci abyś nie usłyszała nigdy tego o swoim projekcie bo bez poparcia takiej wypowiedzi odpowiednimi argumentami jest ona nie na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzę ci abyś nie usłyszała nigdy tego o swoim projekcie bo bez poparcia takiej wypowiedzi odpowiednimi argumentami jest ona nie na miejscu.

 

 

Fakt, opinia zbyt radykalna, przesadziłam. Ale mam zapalenie oskrzeli, gorączke i ledwie dycham, więc mi się na zwoje rzuciło.

Wnetrze mi się poprostu nie podoba (chyba nie musi?) Jest dla mnie nijakie i już.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za komenty :) Faktycznie wyszło nieco ciemniej i w sumie trochę błędów można by jeszce wyliczyć. Co do samego projektu to mi się akurat spodobał. Tam pod linkiem były fotki całego mieszkanka więc odebrałem to jako całość.

Żałuję tylko, że nie ma innych prac bo ciekawie byłoby sobie skonfrontować swoją wersję z innymi. Wobec tak niskiej frekwencji zadaję trudne pytanie - co robimy dalej? Mam nadzieję, że minibitwa nie umiera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak będzie?

Dacie umrzeć takiemu fajnemu tematowi?

 

 

Jak dla mnie SFlogic powinien wziąć sią za zakładanie nowego wątku.

A modkom pozostawmy kwestię reklamy, może dadzą coś z siebie wreszcie, dział 2D ciągle ogłoszenia wywiesza, a my nic.

 

PZDR

mkeruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie pomyślałam, ze może gdyby przed każdą bitwą były wystawiane ze 3 obrazki ref. do wyboru przez głosowanie, to temat miałby większe wzięcie, bo moznaby mieć ciut większy wpływ na to co zrobimy. Ot, taka koncepcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem, do mnie jakos nie przemawia :/

"ikeoski" design, nie lubie tego, chodz wlasnie taki jest najlatwiejszy najczesciej do zrobienia w 3d....

od strony technicznej - pusto i troche zbyt zroznicowanie swiatla lewoprawo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności