Skocz do zawartości

ChC.10: "Duch Wojny" by Urbanboogie


Urbanboogie

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie da sie przedluzyc o niedziele to moj koniec w takim razie:

 

Dodaje detal i drugi rzut. Duch wojny opanowuje i wprowadza wojownikow w berserker swoim krzykiem. Jego slabosc polega na tym, ze sam jest praktycznie bezbronny, moze najwyzej podrapac i podziobac, jak kazda przecietna hybryda ptaka i lwa.

.

78855606.jpg

 

duchwojnymaly.jpg

 

Witam, odgrazalem sie ze bede cwiczyl zamiast czelendzowac, ale pare dni temu zaczalem dziergac ducha wojny i zdecydowalem jednak pociagnac to dalej. Na razie nie chce mi sie opisywac rysunku, tym bardziej ze czesto zmienia mi sie koncepcja, na razie wrzucam zeby mi termin nie umknal, rysunek bedzie wymagal jeszcze sporo dopracowania, ciagle troche nie trzyma sie kupy. Chcialem nieco mitologicznie podejsc do tematu, ale chodzi tu o wrazenie, nie odwolanie do jakiejs konkretnej mitologii.

 

95cb43d406371d67med.jpg

Edytowane przez Urbanboogie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Wielkie dzieki Mr Pank :D Juz myslalem ze nikt tu nie zajrzy nawet :) Od poprzedniego tygodnia myslalem co zrobic z tlem i w ramach "tak dalej" wrzucam apdejta tego co udalo mi sie do tej pory zrobic. Chcialem troche pokombinowac ze swiatlem, nie wiem na ile mi sie udalo zaprowadzic porzadek pomiedzy tlem a postaciami, ale mam nauczke na przyszlosc, zeby nie rysowac tego oddzielnie, tylko stopniowo wszystkie elementy na raz. Jak na pewno kazdy zauwazy, moj rysunek tez idzie chyba bardziej w strone ilustracji niz konceptu, ale calkiem mi to odpowiada - jesli trzeba jeszcze zrobic inny rzut postaci, to i tak nie zdaze ;P na razie mam jeszcze do poprawy rece pana w sukience (czy tam spodnicy :P) i najdalszy plan, co do nieba jeszcze się nie zdecydowalem jak bedzie wygladac. No i oczywiscie sam pan D. W. bedzie wymagal solidnego dopracowania. Nie zwracajcie uwagi na jego ogon, bedzie inny, a tu mi sie warstwy pomieszaly w ogole. Jutro po zajeciach czeka mnie pracowity dzien.

 

90089bc25343a4f3med.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zwiazku z przedluzeniem czeledza zamieszczam jeszcze detal i drugi rzut, w sumie jestem z niego bardziej zadowolony niz z glownego rysunku ;O Nie wiedzialem ze tak wygodnie i szybko pracuje się na samym walorze, nastepnym razem sprobuje cala prace zrobić w ten sposob. Nie bawilem sie w jakies estetyczne przedstawienie calego konceptu, bo niestety mimo przedluzenia terminu nie mialem na to czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności