Skocz do zawartości

ChC.10: Duch Wojny by Araiel


Araiel

Rekomendowane odpowiedzi

Wiem, że do końca zostało 5 dni, a w regulaminie jest napisane, że temat trzeba założyć do 7 dni przed wysłaniem prac, ale mam nadzieję, że zostanę łagodnie potraktowany - to mój pierwszy ChC tutaj.

 

Taki szybki speed - żeby złapać ogólny zarys postacy. Do tego zacząłem trochę hełm robić.

 

cqs1235407498c.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 5
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

nom ten update rzeczywiście mały, nie potrzebnie przy nakładaniu koloru zrezygnowałeś z lini, w ogóle nie wiem jaki miałeś w tym cel pokazywać nam że dodałeś jeden kolor ?~?~??

 

a tak pozatym to anatmia ci leży, długość ręki (razem z dłonią) powinna się kończyć mniej więcej na wysokości krocza, cyce nie są tak zbudowane, od kolan do stóp, też kiepsko, popracuj też troszq nad samą głową

 

zajrzyj tutaj http://www.max3d.pl/forum/showthread.php?t=42985

 

jestem pewien że ci ten wątek bardzo pomoże

i pamiętaj jeśli chcesz stworzyć dobrze wyglądający, poprawnie anatomiczny projekt postaci czy też humanoida, musisz posiadać ogrom wiedzy ~!

 

pracuj pracuj i jeszcze raz pracuj, później zauważysz że im więcej będziesz umiał tym więcej będziesz chciał rysować/malować, ponieważ coraz większą przyjemność będzie ci to sprawiać... powodzenia i prosze cię skończ ten projekcik xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności