Skocz do zawartości

moja/twoja najwieksza inspiracja E.V.E.R


pads

Rekomendowane odpowiedzi

No to może taki topik snejk - jeśli się uda. Dajecie jedną inspirację do której wciąż wracacie, tą waszą uniwersalną jedną jedyną - jeśli ją macie - która mówi o was więcej niż milion słów. If ju noł łot aj min :P

 

A teraz serio. Może zacznę. Jedno z wiekopomnych dzieł animacji uchwycone w teledysku. Moj ukochany film, piosenka, teledysk :)

 

 

ghost in the shell

 

*MINI REGULAMIN

- każdy ma prawo tylko do jednej inspiracji :)

Edytowane przez pads
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

mały offtop. To co zapodałeś to Kenji Kawai - odpowiedzialny za muzykę w paru filmach Mamoru Oshi - nawet w polsko-japońskim Avalonie (swoją drogą posłuchajcie, warszawska filcharmonia gra pod dyktando japończyka - niebywałe! w sensie artystycznym, nie to, że coś mi nie pasuje :P)

i dodatkowo do tej muzyczki co dałeś te obrazki co lecą to ten moment który trzeba załapać żeby zrozumieć ten film (ghost in the shell).

Generalnie Mamoru Oshi opowiada historie nie przez dialogi, ale obrazem, klimatem, muzyką. Dlatego ten koeś jest dla mnie tak niebywałą inspiracją!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli chodzi o muzykę to w tej chwili to: http://www.youtube.com/watch?v=o8e7Qk4gLVM

i to: http://www.youtube.com/watch?v=iPvTOwxCecM - tej grupy świetnym kawałkiem jest też Tikal, mroczny i dynamiczny :) szczególnie ostatnie 20 sekund ;)

 

często też lubię słuchać soundtracka z K-Pax'a, Time Machine czy A beautiful mind.

Edytowane przez sensitize
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie co zainspirowało (jeżeli chodzi o grafikę) tak na fo' "E.V.E.R" to był chyba, a raczej napewno, ten kawałek >

... Jak sie później dowiedziałem skąd został użyty motyw do tego kawałka i obejżałem 2 sezony i kinówki to stwierdziłem, że chce zaprojektować robota :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności