Skocz do zawartości

Postac 3D: Ludzik lowpoly


kowalik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

WOW!

Odpowiedz w 3 minuty...;] To w sumie moj pierwszy caly model humanoidalny. Nad proporcjami jeszcze popracuje, ale przydalyby sie rady co dokladnie zmienic... Tylko nie mowcie ze jestem leniwy i zebym poszukal ksiazek do anatomii, poniewaz oczywiscie tak zrobie. Chodzi mi bardziej o rady - jak to zrobic zeby wygladalo lepiej...;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ehh - jezeli to ma byc ludzik (czyli cos na ksztalt czlowieka) to stary - dluga droga przed toba - ale jesli to jakis monster - to spoko :D

 

a tak na serio - proporcje do bani

nogi - jak po wielokrotnych zlamaniach

dlonie jakby ktos mu je dobrze rozdeptal

tors - co on pompke polknal ze go tak wybrzuszylo??

 

i najwazniesze - dobre low poly (high tez - ale low szczegolnie) charakteryzuje sie tym ze koniecznie musisz zachowac linie przebiegu uksztaltowania ciala - czyli glownie umiesnienia - jesli postac jest naga

(chyba to sie nazywa \'flow\' albo \'loops\' nie wiem)

 

pozdrawiam i powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki ftorek za rady, popracuje jeszcze nad tym i moze jutro walne jakies updaty. Na razie koncze, bo sporo nauki. Tak to jest z tymi gimnazjami... Monsterek powiadasz?? Ciekawe, moze cos pokombinuje. A z tym flowem to slyszalem ze nabywa sie z doswiadczeniem, wiec moze za pare lat bede robil ladne modele...;] jeszcze raz dzieki za rady.

Pozdrawiam

Kowalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taa, staram sie staram, popracuje jeszcze nad tym. Wiem, ze nic samo nie przychodzi... Mam juz pewne doswiadczenie (nie w 3d, ale zyciowe, chociaz jestem stosunkowo mlody). Jutro ide szukac anatomii...;]

Pozdrawiam

Kowalik

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności