Skocz do zawartości

PROPOZYCJA: Informacje o wielkosci avatara i nowej wiadomosci u2u


dr Ug

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuje stworzyc jakis nowy system powiadamiania, bo to co sie dzieje w watkach jest smieszne.

 

Sam bylem zmuszony do takiego pisania, bo ludzie nie zauwazali wiadomosci z prosba o poprawe.

Przez to - tak jak dzis zauwazyl Bigleb - robi sie bur.... khm.... smietnisko.

 

Jest mnostwo nowych userow i moderatorzy co chwile musza ich upominac.

Moze warto pomyslec Adku o ulatwieniu im pracy, bo szybko sie znudza i zaczna zlewac.

Warto zaczac szanowac ich czas, ktory poswiecaja na utrzymanie porzadku na forum.

 

Wystarczyloby dodac krotki text z zasadami umieszczania avatarow przy polu podawania sciezki w Edycji Profilu.

Blokady z poziomu PHP nawet nie sugeruje, bo na pewno \"nie da sie\".

 

Nowa wiadomosc u2u moglby komunikowac wiekszy napis pod menu, albo nawet jakis alert()

 

Tyle ode mnie. Wiem jak meczace jest moderowanie i jak brakowalo mi takich udogodnien.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 14
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

baa, nawet listonosz ci odpowiedni list dostarczy, a oprócz tego zobaczysz dziwne znaki na niebie ;)

 

a teraz coś z zupełnie innej beczki... co to za zmowa \"różowookularowców\" ?? czyżbyście planowali przejąć władzę nad tym forum ??

 

[piwo]

 

P.S. Adek is the WebMASTER [cfaniak]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A właśnie Adku ... Mam kolejną propozycje, ale związaną z tym tematem... Mianowicie, jeśli nowy urzytkownik, chce się zarejestrować, powinien potwierdzić, że się zgadza z regulaminem... Chodzi o to, żeby po kliknięciu na link: zarejestruj sie..., nie przechodziło od razu, do wypełnienia formularza, ale aby pojawił się regulamin... Taki nowy urzytkownik, może to zlekcewarzyć, ale myśle że bardziej prawdopodobne, jest to, że zapozna się z tym regulaminem w ten sposób, niż będzie go szukać w topikach na forum... To taka moja skromna propozycja...:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popieram... pewnie będzie tak samo jak z licencjami przy instalowaniu softwaru różnego, których nikt nie czyta, ale wart zrobić ten krok w stronę nowych (przyszłych) userów

 

Widziałem fora w których czasami jest tak ze aby sie zarejestrowac trzeba odpowiedziec na 1 do 3 pytan zwiazanych z regulaminem... nie wiem co o tym sadzicie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeee to jest lepszy bajer, zmienic formulaz: powinny byc 3 okienka, obok siebie, takie jak np, przy wyborze formatu czasu, w pierwszym user wybiera :

 

-scena

-model

-animacja

-komentaz

-dyskusja

-pomoc

itp

 

w drugim:

-3d

-2d

-CG

itp.

 

a w trzecim dopiero \"topic name\". a przy napisie URL obrazka (apropo avatara) info ze ma byc 100/ 100. i bedzie porządek a nie \"delikatne zamieszanie\". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności