Skocz do zawartości

Anioł: Nightangel


Rekomendowane odpowiedzi

No to ja tez sie przylacze bo temat ba5dzo mi odpowiada, referencje mam w glowie, temat sie powoli klaruje tez w glowie, nie mam na czym rysowac wiec [przejde odrazu do modelowania, a jak cos bede mial to odrazu pokaze

 

[Wyedytowany dnia 20-6-2004 > dzabadzaba]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

A nie mozna bylo zalozyc watku, gdy bedzie co pokazac? Teraz cale forum bedzie pisalo jakiz to wspanialy pomysl (nie wazne, ze nikt nie wie o co chodzi) i ze czeka z niecierpliwoscia na pierwsze rendery, zyczac na koncu powodzenia, stukajac sie browarkiem.

 

****

 

Super pomysl, czekam na pierwsze rendery!!!!!! Powodzenia, trzymam kciuki!!! [piwo] [winko]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Originally posted by dzabadzaba

boze czlowieku, wez prozac czy cos bo zaraz wyskoczysz przez okno, bede zakladal sobie watki w miare jak bede mial na to ochote...

 

i tu sie mylisz moj drogi! twoje watki beda istniec tak dlugo jak moderatorzy beda mieli na to ochote, a bez obrazkow zaczna znikac :]

lepiej posluchaj dobrego wujka DruG`a.

 

 

 

...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robił sie OT, więc parę postów ubyło... apeluję o spokój po obydwu stronach i skupianie się na bitwie, a nie na wzajemnych docinkach. ;)

W kwestii założenia tematu bez efektów. Wrzućmy to pod rezerwację tematu i po problemie :) Aby tylko komantarze pojawiały się dopiero do prac, a nie rezerwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolana .. oj wąziutkie; aleś dał jej kostium eeech jeszcze tylko skórzana maska oraz pejcz i będzie git :)

 

a tak poważnie ... nie wiem do czego zmierzasz stary; może będzie ok a może wyjść kicha ... zobaczymy.

 

good luck!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no sam mam nadzieje ze kicha nie wyjdzie, juz niedlugo powinno byc widac na czym obraz bedzie polegal, narazie jeszcze musze, chwilke dopracowac model i zaczne go rigowac, po ustawieniu pozy, bede pewnie domedelowywal wiec takie rzeczy jak kolana i tak beda poprawiane w koncowym ujeciu, ale dzieki za uwage,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nogi mi sie zdają nieco przydługie w stosunku do ciała, a te ubranko po nałożeniu too tak troche faktycznie skąpo wygląda w okolicach piersi, na poprzednich renderach jakoś inaczej mi wyglądało :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej dzieki za opinie, moj dyrektor artystyczny, czyli moja kobitka twoierdzi ze włosów ma nie być, skrzydla mam ale jeszcze nie pokaze :), swiatlo pewnie zmieni sie 16 razy, to jakos tak zawsze wychodzi, tutaj to jest final gathering a w finale to sam jeszcze nie wiem, chyba bez FG bede renderowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności