Skocz do zawartości

Challenge Corner Edycja 10 [2/2009]. SONDA


miriam

Głosuję :  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głosuję :

    • Rembik
      4
    • aspenboy
      11
    • serio
      7
    • Urbanboogie
      1
    • selfu
      9
    • Mr Pank
      9
    • ortheza
      11
    • chudek
      1
    • atheg
      20


Rekomendowane odpowiedzi

cctype5fyk2.jpg

 

TYP: CONCEPT

TEMAT: "Duch Wojny" by Rembik

 

 

TERMINARZ:

Głosowanie: 04.03.2009 - 07.03.2009

 

Po nieco wydłużonym terminie przyszedł czas na SONDĘ. W tej edycji 9 prac trafia pod ocenę grona użytkowników. Zachęcam do rzeczowych ocen, jak również pisania wszelkich uwag dotyczących prac.

 

Poniżej nominowane prace (kolejność wg wątków):

chc1001uf6.jpgchc1002zy6.jpgchc1003qd2.jpgchc1005gi0.jpgchc1006lw4.jpgchc1007ar1.jpgchc1009oz0.jpgchc1010vz4.jpgchc1011us2.jpg

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Mój głos na selfu. W tak zacnym gronie on najbardziej przekonałmnie swoim pomysłem na Ducha wojny.

 

Rembik - świetny pomysł z ornamentyką, klasa.

aspenboy - rewelacyjny klimat i fajny pomysł na estetykę, tylko płomień mi się nie podoba, ale to drobiazg bez znaczenia.

serio - rewelacyjny drugi plan, pomysł na zbroje ducha też fajny

urbanboogie - ciekawe podejście, fajny schemat kolorystyczny

selfu - no masz mój glos :)

Mr Pank - długo się zastanawiałem między tobą a selfu, rewelacyjna krecha, świetny klimat. Bomba

ortheza - czuć majestat... fajne podejście

chudek - trochę za bardzo zapaśnik z meksyku ale fajna grafika wyszła i technicznie jest naprawde dobrze.

 

Pozdrawiam wszystkich uczestników (szkoda, że nie wszycy skończyli) i oglądających.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj glos na selfu- podoba mi sie, ze to jednak jest duch... wyobrazilem sobie te postac w ruchu i jakos podoba mi sie wizja tego, ze np. jego lewa reka "lata" w powietrzu- fajnie by to wygladalo chyba ;] kolorystycznie i technicznie tez mi podchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

atheg szczur genialny

 

To jest pies. Chociaż niektórzy twierdzą, że świnka albo mrówkojad... Ale oni nie wiedzą co dobre... :D

 

Jako że mój nick pochodzi od jego bliskiego kuzyna, atheg nie pozostawił mi wyboru w głosowaniu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki wielkie za wasze glosy!

 

lordbiernac - no dzieki za glos i za uznanie! rspct

 

atheg - dziex rowniez!

 

moj glos na Rembika- nie za efekt koncowy, a glownie za sam szkic postaci - jak dla mnie swietny, orginalny pomysl, jedynie kolorystyka na final'u chyba troche popsula efekt..

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uo, wreszcie dostalem jakis glos! Mamo, jesli to Ty, to chcialem Ci powiedziec ze Cie kocham ;P Ja swoj juz wczesniej oddalem na ortheze, bo wg mnie jego praca najbardziej koresponduje z tematem :) Poza tym bardzo podobaja mi sie koncepty aspenboya i Mr Panka, ale o tym juz pisalem ;>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

!! UWAGA, UWAGA !!

 

Niniejszym Ogłaszam, iż Zwycięzcą 10 Edycji Challenge Corner zostaje:

atheg wszystkim uczestnikom jak i obserwatorom ;), serdecznie dziękuję, tym samym zapraszając na kolejną edycję.

 

Zwycięzcę Proszę o Kontakt (PM lub GG), w sprawie tematu do kolejnej edycji.

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje wszystkim za glosy oraz konkurentom za uczestnictwo. Jest mi niezmiernie milo, ze udalo mi sie narysowac cos co przypadlo forumowiczom do gustu.

 

Miriam - postaram sie jeszcze dzis przeslac temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności