Skocz do zawartości

Anioł: Walka z diabłem :)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 157
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Bo to dop[iero początek szkicu - i nie ma tutaj jeszce emocji:P

Drug nie zauwazyłeś jaja ona twarda - nawet nie wzdygała sie na widok węża i tego podneisienia do góry.

A tak przy okazji to tylko wstępony szkic - ostateczna wersja moze luedż zmianie - najpierw musze to zrobić w 3d:P

 

Pozdr

Giorgione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tiaaa jak zwykle szkic pikny ;) tylko aniola zrobilbym hmmm probujacego wyszarpnac sie lub cos podobnego bo tak teraz to sobie dynda :D, a

co do diabelka to gdzie ma skrzydla ? :(

 

powodzonka abys skonczyl cala pracke bo widze ze sporo bedzie robotki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe jesce raz ... widze ze podobal sie kruk ;) hmm niebonowaja mi sie \"te pierscienie\" na reku diabelka, hmmm czy jej mieczyk wypadl z raczki ?, bardziej rozpostarl skrzydla, ten mieczyk diabelka bardziej ustawil do ciosu pchniecia niz tak taj teraz trzy go pokazowo, moze jedna noge aniolka ustawic do kopniecia, hmm moze wiecej jakis ochraniaczy dla niej ... ciekawe jakie tlo walniesz ;)

oooo [lol2] ale sie rozpisalem, to twoj koncept wiec zrobisz jak uwazasz ;) nie chce za mocno mieszac ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że będzie rewlka... mi się takie podejście bardzo podoba.. nikt tu nie ma przewagi.. gdyby aniolek się wyrywał albo dyndał, to by oznaczało że dostaje w dupęm a takie ujęcie sprawy jest jak najbardziej trafione. No i koncept REWELKA... choć kadr troszku jeszcze dopracować trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW :O Ale du.. tzn ale fajny anioł ^^ Rewelacja =D

Nie wiem, może mi się tak tylko zdaje, ale ona takie usta ma jakieś jak ta co grała w Tomb Raider nawet nie pamiętam(wyleciało mi z głowY) tj. duże, a jakby miała węższe i szersze usta może by ładniej wyglądała tak bardziej lekko czy coś :] Tak jak wyżej - pokaż jak wygląda twarz z bliska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności