Skocz do zawartości

Aniol: GaGaGabrys


Rekomendowane odpowiedzi

hejka

a zobacze jak to jest brac udzial w bitwie ;) hmm co do szkicu to chyba nie bedzie slabo rysuje ;( wiec przejde do modelowania ...

pierwsze efekty powinny juz byc za 2 tygodnie bo obecnie jestem poza domem, i nie mam jak zaczac robic :(

Planuje zrobic, choc moze jeszcze sie to zmienic, Gabrysia uzbrojonego prowadzacego do ataku \"1000\" aniolow :) przeciwko zbuntowanym aniolom, akacje chyba zrobie w chmurkach lub na ziemi ;) zobaczymy to chyba tyle co do koncepcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 11
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

a tak .. dla tych co zagladaja ;)

praca wre ...

skrzydla to tylko tak dla jaj, jeszcze sie zmienia, zostaly mi do wymodelowania stopy, skrzydla i poprawka miesni rak i korpusu .. jak to zrobie polacze wszystkie czesci to przedstawie gotowego gabrysia ;)

z gory mowie, ze na kolanach i lokciach bedzie mial ochraniacze na stopach mojzeski ;) a pod helmem (nieskonczonym jeszcze ;) ) bedzie mial misiure ;) .. zastanawiam sie nad zbroja i co dac mu w lape ;) : miecyk ten co powyzej (tyle ze swiecacy albo plonacy) z jakas tarcza ... czy zrobic dla niego kose ;)

 

a co do konceptu bo wcielo ;) :

na pierwszym planie chcialbym pokazac gabrysia dajacego rozkaz do ataku ;), po prawicy michasia (hmm z mieczem .. to zalezy co bedzie mial gabrys) a po lewicy rafalka (z wlocznia) - powinni miec najwiecej szczegolikow ;)

na drugim planie armie aniolkow ;) - pewnie polowe bede musial dodac w photoshopie - malo szczegolow, wiekszosc to powinny byc texturki ;)

a w oddali wrota niebios ;)

 

hehehe zobaczymy co sie ostanie z tego koncepciku a co sie zmieni ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmmm... Dlaczego niektórzy robię z tych aniołków strasznych mięśniaków? Miała u licha być lekkość i eteryczność, a z takiego kloca żadną teksturą piórka się nie zrobi.

 

PS1. Proponuję również byś przewidział trochę miejsca na tyłek.

PS 2. Mieczyk zapowiada się fajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności