Skocz do zawartości

ChC11: Miasto, które przebyło pół świata by atheg


atheg

Rekomendowane odpowiedzi

Final:

 

sloniu2_small.jpg

 

 

Link do większej wersji:

 

http://i291.photobucket.com/albums/ll311/atheg/sloniu2.jpg

 

 

 

Pozdrawiam serdecznie i szacun dla wszystkich uczestników!!!

 

 

 

 

 

 

Na zachętę dla innych i dla własnej frajdy :)

 

Moje misto na słoniu (20 min szkic ołówkiem):

 

slon_small.jpg

 

Pozdrawiam

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

and the winner is ;), chciało by się powiedzieć, oryginalny pomysł.

 

Powodzenia.

 

//pozdr.

A przy okazji Prośba o poprawienie nazwy wątku (dodaj ChC11) ;) to ułatwia później sortowanie tematów wg edycji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki, dziekuje za pochwaly. Czasami mam wrazenie ze moje pace najlepsze sa na etapie szkicu i nie bardzo potrafie przelozyc to na fajny efekt finalny. Niemniej jednak doloze wszelkich staran i moze tym razem sie uda :)

 

Miriam: poprawki w tytule posta poprawione

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało Ci się stworzyć temu miastu fajny klimacik strasznie, szczególnie ciekawy jest ten drugi rysunek. Taka odręczno - starodawna oprawa dodaje mu charakteru :) Fajnie byłoby zobaczyć więcej i dokładniej w takim stylu... Mi to przywiodło na myśl świat dysku (czyi moim zdaniem skojarzenie bardzo pozytywne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje. Tez mam wrazenie, ze ide troszke do przodu i o to w tym wszystkim chyba chodzi :) Jestem swiezo po urlopie i mam nadzieje dzis skaonczyc slonika zeby nie bylo ze zostawilem rozgrzebane, choc wiem ze w pospiechu slabo sie raczej pracuje.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, chlopaki dziekuje za komplementy, to strasznie jest mile. Niestety sam wiem jak daleko mi jest do OK, ale najwazniejsze, ze jest postep i ktos go zauwaza. Swoja droga teraz jak patrze w miare swiezym okiem na tego slonia po chwili przerwy i poswieceniu sie innemu zajeciu to tyle rzeczy mnie w nim drazni i tyle chcialbym poprawic, ze slabo sie robi... ale to jest nie do unikniecia.

 

Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności