Skocz do zawartości

Anioł: Mistic


Rekomendowane odpowiedzi

No więc... Tematem mojej pracy będzie zdecydowanie anioł. Nie będzie to napewno niebiański wojownik, ani też słodki cherubinek. Ale pewne wizje w głowie się układają. Pozdrawiam resztę uczestników i - powodzonka

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 88
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam ponownie po baaardzo długiej przerwie. Dzięki licznym obciążnikom czasu (np. studia, kłopoty ze sprzętem itp :D) udało mi się nabrać takiego dystansu do swojej pierwszej pracy, że postanowiłem zacząć od początku - na razie efekt parogodzinnej pracy, czyli propozycja twarzy. Życzę miłego krytykowania :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podoba mi sie kilka rzeczy... po

1. czoło - dziwnie nienaturalne, za bardzo wysunięte, zbyt widoczna granica...

2. oczy - z początku myślałem że to gogle (?), w koncikach powinny przylegać do skóry, powieki zdecydowanie za wąskie

3. usta - nienaturalne, spróbuj kąciki wsunąć do środka, górną wargę pomniejsz, nadaj ustą \"łukowaty\" krztałt

aha, mógłbyś jeszcze pokazać siatke

pozdrawiam i życze ducha walki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam do dalszej \"jazdy\". Coś mi nadal nie pasuje w tych ustach, dziś już nie mam na to siły, może je jutro poprawię, jak spojrzę na nie świeżym wzrokiem. Cóż... Mój aniołek zyskał cech \"nieco\" orientalnych :D:D:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mały upgrade.... Skrzydła mają próbną teksturę, trochę dopasuję piórka i będą mniej więcej w tej konwencji... Ten tego - ciałko nie ma drobiazgów, bo jeszcze nie wiem, co będzie odsłonięte, a co nie ... włosy w tej chwili są chyba najbardziej finalne :D... Przynajmniej na razie... No, to krytykujcie, ja tymczasem pozdrawiam wszystkich, którzy się \"biją\". Heja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumieliśmy się - czepiacie się czegoś, co zrobiłem w mniej niż godzinę jako punkt odniesienia - nie mogę go przecież \"ubierać \" w powietrzu, a to co zostanie odkryte, będzie szlifowane. to, co jest brzydkie, tego nie będzie w końcowym modelu na 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Acha, jeszcze jedno - to moja pierwsza przygoda z taką ostrą wielodniową pracą w 3dmaxie (i pierwsza ogólnie z istotą organiczną na taką skalę)... Więc starajcie się tak bardziej konstruktywnie krytykować, oki? Mogę się z tego wiele nauczyć. Dzięki, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem Wam na złość i poprawiłem tylko skrzydła :D. Aczkolwiek teraz mi się mniej podobają - wtedy były za bardzo nieuporządkowane, teraz są za bardzo uporządkowane... No nic, walczę dalej, może coś się jeszcze uda z tego zrobić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygarnij kropka :D hehe

---------------------------------

Narazie niewiele pokazałeś... pokaż coś wiecej to pokrytykuje :D

Zlikwiduj tą ogromną brode (chyba że takie było założenie) i popraw te usta, uwydatnij je... ściągnij sobie jakiś gotowy model głowy i zobacz jak to wygląda np. z www.forum.3d.pl

pozdrawiam

 

z ostatniej chwili :D - przesadziłeś z tymi skrzydłami :>

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś ostatnio mało się dzieje - nikt nic nie zamieszcza... coż, w takim razie pokażę swój chłam, co by rozruszać trochę atmosferę. Ludziki, aktywności trochę :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za jakieś tam miłe słowa... Czy ktośmógłby profesjonalnym okim tu rzucić i podpowiedzieć co w tej twarzy nie gra? Tak konkretnie - albo wprost powiedzieć, żebym jąjeszcze raz zrobił :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he im wiecej na nia patrze tym coraz bardziej pasuje mi do reszty (w pozytywnym znaczeniu)wywal wlosy to pogadamy bo caly czas mam je przed oczami,twarz jest jakas taka poharatana ale skoro to wojownik to ma prawo miec paskudna gebe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, chciałeś , to masz - oto RYJ :D. Tak ze zbliżenia to widać błędy, ale najgorsze jest to, mam wrażenie, że one mnie tak otaczają, że już nie wiem za co się złapać. HELP ME...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie chcesz zmieniac twarzy to choc troszke ja wygladz zrob wiekszy luk brwiowy ,wywal wlosy z finalnej pracy bo bez nich glowa wyglada lepiej .ewentualnie walnij jakis fikusny helm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrób małe łuki na dolnej wardze przy koncikach ust, zawęź grzbiet nosa, powiększ górną powieke i pogrób obie (!), na koniec wsuń skronie na ich miejsce :)

widze że idziesz w dobrym kierunku, radziłbym ci jeszcze poprawić siatke w okolicach nosa...

pozdrawiam

 

zawsze ktoś musi byc tym złym;) padło na mnie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, dzięki za bycie tym złym - kurcze, przy uczestnictwie w tym konkursie naprawde można się paru rzeczy nauczyć. Dzięki :D, jeszcze dziś będzie apdejt, a tym czasem szable w dłoń....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności