Skocz do zawartości

ChC11: Miasto, które przebyło pół świata by WilL


WilL

Rekomendowane odpowiedzi

2lu42tk.jpg

-------------------------------------------

Witam, narazie zażucam szybki koncept zrobiony w ps co by przybliżyc koncepcje. W niedługim czasie wrzuce koncept ołówkiem bo na tablecie jeszcze nie potafie dosć dobrze rysowac :) Nie wiem czy dociagne pracke do końca ale temat wydaje mi się dośc fajny więc startuje :eek:

 

cda.jpg

 

 

 

Koncept jest taki że ludzie w wyniku postepu technologicznego zdolni są budować miasta które lataja w przestrzeni kosmicznej. Głównim zasilaniem jest pewien kamień który dostarcza energie do głównego silnika. Postaram sie rozwinąc dalej ta koncepcje a was zapraszam do krytykowania i komentowania. :)

Edytowane przez WilL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

pomysł nawet nawet. tylko wiesz co mi przyszlo do glowy? może by zrobi to miasto w takich modułach dookoła stacji z tym kamieniem która też by dawała jakieś światełko fajne i podłączyc te moduły takimi jakimiś fajnymi złączami/kablami :D co Ty na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to maly upek co by było. Sorka za słaba jakosc ale nie mam skanera i dopiero jutro w szkole sobie to zeskanuje a narazie zdjecia aparatem.

 

33919180.th.jpg]

 

Niewiele widać ale może do jutra wytrzymacie :P Poprawiłem koncepcje, podniszczyłem stateczki i... jutro reszty sami dopatrzycie. Jeśli ktos sie czegoś dopatrzy to zapraszam do komentowania. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No druga odsłona prezentuje się zdecydowanie czytelniej od pierwszej... Ciekawy koncepcik... mogłoby być nawet więcej tych miast - satelitów, na różnych wysokościach i to stworzyłoby taką całą przestrzenną sieć połączoną z tym centralnych... czekam na update'y ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to daje kolejny up, wprawdzie nic nowego ale czytelniejszy obrazek :) Chyba dorobie jeszcze troche miast i zabieram sie za kolorki czyli coś co mi nie wychodzi :) na dniach kolejne upki więc pojawią sie pierwsze próby kolorowania. :P

 

cos1.th.jpg

 

Zapraszam do C&C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra tak więc to co zrobiłem w wolnym czasie :) Nie jest najlepiej ale teraz tylko to doszlifuje troche i koniec :) Obelisk jeszcze nie jest doświetlony więc nie ma co patrzec :)

 

prackaedited2.th.jpg

 

Szkoda że termin zakończenia juz sie zbliża no ale pracka już lepsza nie będzie :(

 

Zapraszam do C&C :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehehe... wyszło lepiej niż się spodziewałem przy pierwszych szkicach. Szkoda, że głębię ostrości robisz blurem zamiast kolorem. Ostre światło pada z prawej strony, przydałoby się konsekwentnie wszędzie to pozaznaczać, zwłaszcza bloki na tych latających wysepkach wcale nie rzucają cienia. Zwisająca trawa na linach całkiem fajnie Ci wyszła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności