Skocz do zawartości

HP Pavilion tx2650ew?? Działa?


Fladra

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem nowa na forum, od pewnego czasu zajmuję się grafiką komputerową (np.Photoshop) i chciałabym spróbować zacząć pracę w trójwymiarze (np. 3ds max). Nie miałam jak dotąd okazji pracować na takich złożonych programach ze względu na brak sprzętu.

Ostatnio w oko wpadł mi tablet Hp Pavilion tx2650ew. Naczytałam się o nim trochę, udało mi się zdobyć pieniądze, ale nie wiem czy nadaje on się do pracy przy grafice? Spełnia się jako tablet, posiada odpowiednie parametry (AMD Turion 64 X2, 2,2GHZ, 4GB, ATI Mobility Radeon HD3200 - pamięć współdzielona)? Czy może jak niektórzy twierdzą lepiej kupić normalnego laptopa np. HP dv5-1170ew P8400 (Core 2 Duo 2,26GHz, 4GB Ram, NIVIDIA GeForce 9600 GT 512MB) i jakąś dobrą myszkę? Może możecie zaproponować coś innego? Chodzi dokładnie o to, żeby ,,dawał radę", był to laptop i koszty do ok. 3600 zł. Bardzo proszę o pomoc, bo musi mi ten sprzęt starczyć na długo. Nie stać mnie na zmienianie komputerów jak skarpetek... Pozdrawiam i z góry dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 0
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności