Skocz do zawartości

Serwer DOWN


adek

Rekomendowane odpowiedzi

Przez ostatnie 2 dni przerwa w działaniu serwisu spowodowana była dość poważną awarią serwera. Sytuacja ta jest zupełnie ode mnie niezależna. Uszkodzeniu uległ dysk na którym znajdowały się wszystkie pliki oraz bazy danych max3d.pl. Udało mi się jednak przywrócić stan serwisu wraz z forum z dnia 24 marca. Przepraszam tym samym wszystkich użytkowników forum. Proszę o wyrozumiałość uczestników konkursu \"Bitwa3D\" ,którzy po 24 marca zamieszczali tam swoje prace. Bardzo proszę o ponowne ich zamieszczenie.

 

---

 

Dodatkowo dodam iż od teraz będę musiał wymóc na administratorach serwery aby backupy były robione na bierząco. Sam nadal będę co jakiś czas zrzucał dane do siebie.

 

Takie sytuacje są rzadkością jednak jak widać zdarzają się :/ ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

A ja panikowałem że strone zchakowali:( niepotrzebnie... nawet nie wiecie jak się bałem kiedy zobaczyłem to \"hello:(\" swoją drogą Adek mogłeś wybrać lepszy napis niż to hello...:) Dobrze że wszystko wróciło do normy:)

 

 

pozdro

KAIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:( :( :( :( :( . Akurat wszystko sie zawalilo gdy ktos mi odpowiedzial na mój post a przez 1,5 tygodnia była cisza w eterze. Na dodatek nie dzialają linki innych moich topiców na ktore czekalem, tzn są poprzestawiane bo gdy klikam na powiadomienie w skrzynce odbiorczej na temat Turbo Squid to mi otwiera jakiegos wipa 2D. Czy mam na nowo zamieszczac posty czy tez wszystko wróci do normy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności