Skocz do zawartości

Anioł: Odkupienie vs. 1.01 ;)


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 53
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

theurgicus concept jest Luisa Royo, zreszta swietny, gdzies mam podobny hmm zaraz poszukam :)

co do pracy, twarz ma wyraz, swietna... ale miesnie brzucha jak juz wspomnieli sa chyba za wysoko... jedak to ty jestes autorem ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiem ze miesnie brzucha sa wysoko ale skoro jest to upadly aniol to nie wiadomo jaka jest jego anatomia :D zrobilem to specjalnie i sie zastanawiam czy zrobic model bardziej anatomiczny czy np. straszny przedstawiajacy demona z wysunietymi po bokach zebrami i szczatkami miesni .... :( mam problem ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że lepiej byłoby, gdybyś jednak starał się zachować odpowiednie proporcje. Nie stoi to przecież w sprzeczności z wystającymi żebrami, itp.

Jeśli pociągniesz dalej to co już masz, istenieje duże prawdopodobieństwo, że skończysz na półmetrowym karle ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowaida się naprawdę ogoromnie potężnie! Tak trzymaj... szkoda jednak że nie robisz takich skrzydeł jak na koncepcie Luisa... teraz to tak odstają od resztu moedelu... :/ nie do końca to pasuje... jeśli pójdizesz w tą stronę to trzeba będzie spotro detali dodać...

ogólnie zapowiada się bardzo fajna pracka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troszkę dziwna ta anatomia ramion lol. (patrzyłeś na referka z właściwej strony?). Bo troszkę naknociłeś z mięśniami.

1. mięsień naramienny do głębokiej poprawy

2. Naramienny jest trójkąty i położony wertykalnie do kości(nie ma tam dwóch mięśni)

3. Coś nie tak z dołem łokciowym

4. Obojczyk coś ci nie wyszedł (nie taki nitkowaty i troszkę krótszy)

5. żeber nie powinno być widać spod takich zwałów mięsni...

 

Tak poza tym to spox. Fajny koncepcik i czekam na ciąg dalszy.

 

Pozdro

Salvator

(poprzednio nie przyglądałem się zbytnio ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra maly update:

1. nogi bede poprawial

2. zaczynam odbiegac od kenceptu tak jak na wstepie wspomnialem

3. zbroja bedzie taka czesciowa - ale to sie jeszcze zobaczy

4. czekam na komentarze

5. skad wziac rzuty dloni i stop ?

 

render:

ev8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarysuj mocniej kolana bo wogóle ich nie widać ,rzepkę trochę uwidocznij,(proponuję wziąść jako referencję swoje własne kolanko ghyghy), może mieśnie łydki zrób trochę bardziej wąskie i trochę wyprostuj mu te piszczele.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze wogole kolana sa za bardzo do srodka skierowane...dziwnie wygladaja...no i jak tak modelujesz blisko siebie nuzki...to chyba pozniej z riggowaniem bedziesz mial problemy tak mi sie wydaje...jezeli chodzi o reszte..to jest zajebiozka..boba w trombę...jezeli szukasz strony z rekami i czyms tam jeszcze to byla taka kiedys strona www.creatureshop.com (albo jakos tak) moze mi sie powalilo nie mam jak sprawdzic bo jestem na wyjezdzie...to bylo w nr 3d (swietej pamieci) z 2002r. chyba ..w dziale nowosci..ale zamieszalem dupa ze smalcem pozdr...i powodzenia ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności