Skocz do zawartości

Pojazd 3d: B-52 H


Gość _Kreska_

Rekomendowane odpowiedzi

Gość _Kreska_

Heja

Kolejny samolocika jaki zamierzam zrobic w maxie. Nie wiem co mnie podkusilo aby robic akurat b-52, samolot jak dla mnie raczej nieciekawy (no moze poza siła razenia jaka posiada) ale co tam. No wiec zamieszczam pierwszy render. Niewiele jak na razie, moze jutro beda kolejne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 29
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

jaką masz zamiar scenęrię dać do tego samolociku?

jak tak popatrzyłem na ostatni render to pomyślałem, że może \"posadzisz\" go na oceanie/morzu? :)

tak jak po awaryjnym lądowaniu

aha, jeszcze pokaż może jakieś obrazki na których się wzorujesz, ew. może jeszcza jakaś fotka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

co do obrazkow na ktorych sie wzoruje to lece glownie z planow, no i czasem zagladam na http://www.globalsecurity.org/wmd/systems/b-52.htm, poza zdjeciami wiele ciekawchy informacji mozna tam znalezc.

O sceneri jeszcze nie myslalem, a \"sadzanie\" na wodzie to niezly pomysl. Nie widzialem zeby ktos tak przedsatwil samolot, naprawde pomysl w pytke fajny:D:D

A co do ostatniego apdejtu to wlasnie zauwazylem ze kamere strasznie skopalem, nastepnym razem bedzie lepiej:)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

no po prawie 4 miechach ruszylem mojego b-52, niedopracowany ale zawsze otexturowany. Jeszcze sporo do zrobienie w kwesti texturek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

Archangel, rysy na pionowym stateczniku to zwykla zje....ka, nie powino ich byc:), co do szczegolow i zblizen to nie bardzo jest co pokazywac. to co widac to wszystko, nie ma zadnych szczegolow. Ba, skrzydla nawet lotek nie maja wymodelowanych. W kabinie nikt nie siedzi, nie ma kokpitow. Taki prosty model...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

aaa, ta dziura:), to statua wolnosci z niebieskim plomieniem:) nie wiem czemu niebieski, taki byl na zdjeciu statecznika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki za komentarze, zalaczam wersje bez szumu, czy aby nie za ostre tym razem? Co do materialu to jest to brazil advance z zajetymi slotami: color, diffusion, bump i specular glossy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

dzieki Kozioo, a tu jeszcze wersja w innych barwach, nie do konca oznakowana (statecznik pionowy kompletnie nie ruszany).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość _Kreska_

nie mam innych planow co do tej sceny, tak sie bawie texturami, tyle tych malowan juz widzialem ze nie moge sie zdecydowac.Chyba jeszcze takiego prawie czarnego zrobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności