Skocz do zawartości

Anioł: Narodzenie


Rekomendowane odpowiedzi

drugi raz pisac...

 

jako ze temat ciekawy, postanowilem wystartowac 1 raz w bitwie, przy czym mysle ze udzial w konkursie mnie troche zmobilizuje i skoncze prace.

 

Moja praca przedstawia sie nastepujaco:

 

Anioł kobieta, podczas koncowej fazy narodzenia/otrzymania skrzydel, skrzydla nie beda z pior(chyba ze sie cos zmieni), postaram sie uchwycic energie podczas narodzenia.

to tyle i pierwszy render

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 98
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

co do modelu aniola, to powiem iz celowo jest chuuuuda, troche mangi, miala byc lekka, zwiewna itd...

co do skrzydel: coz... kto nie gral w Diablo1 & Diablo2 ? ;D jak jest ktos taki to juz niech leci na bazar(of cors po oryginal :> )

 

prace wra, mam juz 1/3 odzienia niedlugo update na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

swietnie ci idzie ! tylko strasznie chuderlawa ta ona ale to twoj koncept piekna taknina ci wyszla falujaca :) co do dloni to master kielbaster ma racje zrobilam bym troche delikatniejsze jescez ale to twoj koncept wie sluchac nie musisz ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze :)

widze ze nikt nie lubi anorektyczek hehe (ja tez nie :> ale taki koncept...)

co do tkaniny to jeszcze ja dopracuje, bo jak dla mnie juz wyglada dobrze, ale chcem uzyskac efekt, ktory zatrzyma wzrok na dluzej...

mam takie pomysly, ze nie wiem czy moj blaszak pociagnie render :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a teraz tak patrze ale fajne butki jej zrobiles swietne

taknina ( model) jak dla mnie superanckie hmm efekt mozesz przeceiz swietny zrobic texturka jas ceikawa

tak mi sie wydaje .. a ze chuda w tytule masz narodzenie wiec z biegiem czasu miejmy nadzieje przytyje .. sorki za zart

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale ja coś źle chyba patrze na te rendery. Jeżeli wiaterek powiewa w lewo, widać to po materiale bo wstążki lecą w lewo, to materiał od tyłu powinien przylegac do nogi. Jeżeli przylega do nogi...to jej prawa noga jest krzywa? Może mi wskażecie jej prawą nogę bo ja coś już sie pogubiłem ;]

Tam gdzie jest siatka to może jeszcze jakoś wyglada, ale na poprzedniej stronie dziwnie troche mi to wygląda...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek z powodu naruszenia regulaminu (wykorzystanie w pracy cudzego modelu) zostaje zamknięty, a praca nie będzie brana pod uwagę przy podsumowaniu.

 

Oto screen siatki darmowego modelu, który można ściągnąć z internetu (można porównać z siatką zamieszczoną przez autora na poprzedniej stronie):

bitwa.jpg

 

Znajduje się on tutaj:

http://www.3dtotal.com/ffa/meshes_v2/human_chara/iIlusion_shadow01/model_main.htm

 

***24.05.2004***

Autor zaprezentował mi drugi model postaci, który, jak twierdzi, wykonał z pytaniem, czy może kontynuować swój udział w bitwie.

Po wstępnym zapoznaniu się z otrzymanym materiałem nie znajduję żadnych argumentów na to, aby twierdzić, że tak nie jest, więc temat zostaje otwarty, autor zaprezentuje etapy pracy nad tym modelem i aktualny stan, oraz może kontynuować swój udział w konkursie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chveti a kiedy ty ostatnio widziales siano ? :>

wlosy oczywiscie robione shagiem, nie chcialem robic nierealistycznych grubych drutow, wiec wyszlo co widac.

 

giorgione watpie.

 

Ale juz sie obawiam, ze calej sceny nie udzwignie moj stary blaszak ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shaga (i w sumie wszystko bo lubie) rozkminilem sam, nie ma to jak grzebanie w czyms i metoda prob i bledow, nauka idze najszybciej i przede wszystkim rozumiesz w czym rzecz, a nie z jakiegos tutoriala...

poki co walcze zeby wyrenderowac skrzydla, ale postaram sie jeszcze dzis rendnac twarz z przodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie fajnie tylko jakos tak patrze i wydaje mi sie ze szyja zakrotka... pozatym odleglosc pomiedzy cyckami a szyja chyba troche zadluga..... jakies takie obwisle sie wydaja przez to.... of coz mozliwe ze tylko mi sie wydaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uff wreszcie udalo mi sie jakos wyrenderowac scene wraz ze skrzydlami, sa one polprzezroczyste dlatego widac szaro-niebieskie przez tlo, w miejscu gdzie przyslaniaja docelowa suknie widac ta przezroczystosc.

Co do proporcji czy kazdy czlowiek jest idealnie rowny ? :> gdyby tak bylo, mozna by rzec, ze bylibysmy clonami, a tego bym nie chcial [;

oto aktualny stan pracy:

 

aktual5_skrzydla.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm nie przesadzajcie...

te skrzydla robilem bardzo krotko, wiecej sie uzeralem nad tym aby brazil mi to policzyl przy moim nedznym 256 ddr ;/ a to dopiero wersja alpha skrzydel, a gdzie otoczenie.... ehh bede musial skolowac conajmniej 512 ddr jeszcze, tylko skad...

 

ale ciesze sie ze wam sie podoba :)

co do dvd to mam combo, ale hohoho komu plytka przyjdzie poczta, dowiemy sie w swoim czasie.

pozdro

 

ahha, ktore wlosy wedlug was sa lepsze ?

te ciemniejsze, czy moze te jasniejsze ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności