Skocz do zawartości

Fotografia: wigglesfr


wiggles

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, bardzo długo mnie tu nie było- nawet nie wiem, czy mój stary temat jeszcze gdzies tu istnieje- porcja zdjec:):

 

1

2662701.jpg

 

2

3240413.jpg

 

3

3243694.jpg

 

4

3301929.jpg

 

5

3309714.jpg

 

6

3224257.jpg

 

7

2131542.jpg

 

8

3310156.jpg

 

9

2315842.jpg

 

10

2310697.jpg

 

Pozdrawiam :)

Edytowane przez wiggles
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 54
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajowe, super, ze eksperymentujesz. Jak dla mnie to mozna by jeszcze odwazniej pokadrowac, bo te kompozycje bardzo spokojne i zrownowazone sa. Np przez kontrasty wielkosci mozna by ustawic wejscie w kadr, kierunek napiec, moze zasugerowac przestrzen. Teraz glowna atrakcja to kolor, jakies jego dzwieczenie, ale kompozycyjnie troche sie znosza sily. Bardzo ciekawy jest ten trzeci obrazek, ktorego nie wrzuciles.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawy portert :) Ma cos w sobie. I jest pozytywnie frapujace wrazenie, ze postac i tlo sa robione na innej ogniskowej. Jedyne co mi przeszkadza to dosyc wyrazny geometryczny ksztalt kolo ucha, miedzy szafka a glowa. Moze i takie napiecie jest tam potrzebne, ale to konkretne rozwiazanie sprawia wrazenie przypadkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no stary (wyjadaczu fotografii i znanych fotografów co widac;) ), pojechales, wypas

 

1. zdjecie psa jak zdjecie psa, jak ktos lubi psy to lubi zdjecie psa, i tylko ono mi tu nie pasuje do konca, chodziaz lubie psy hmm

2. absolutny wypas, usmiechnolem sie szeroko widzac fote, szkoda ze zaslonieta glowa :/

3. świetne, czuć klimat w 100%, i pomysł nietuzinkowy, i to bardzo, tylko to zielone graffiti obcięte w połowie szkodzi, zamaluj w PS i zapomnimy o sprawie ;)

6,7 z początku bardziej podobało mi się 7 ale teraz o wiele bardziej lobię 6, świetnie się komponuje i jest jakieś takie niebanalne , szkoda tylko przyciętej drabinki w tle.

te dziury w ziemi są świetne

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogolnie bomba, ale ponizej tez troche ponarzekam

 

1 - zakomponowana troche jak numer 82 u ttaaddeekka z ostatniej wrzuty ;) Fajna dynamika, ale jakos niewiele poza tym.

 

2 - dla mnie tu troche brakuje dynamiki, tu by sie szerszy kat przydal bo sie chlopaki strasznie tłoczą w kadrze

 

3 - super, cos w sobie maja te zdjecia. Co do estetyki, przy tej maksymalnej ascezie ukazania tematu, swietnie wypadaja te budyneczki po prawej, ciekawe formy i jakis wysublimowany kolor "dostaly" przez kontrast.

 

4 - tez fajne

 

5,6,7 - wersja 5 wg mnie swietna. Tylko tu dostrzegam glebszy sens wsadzania modelki do tego basenu :) Tu jakis oddech, proporcje, kompoztycja, prostota fajna jest, jakies opowiadanie tez. 6 i 7 to raczej tylko zabawy formalne, chyba proba zrobienia glamour, ale jakos do mnie nie przemawiaja.

 

 

W 5 kazdy z elementów zyje wlasnym zyciem, niezobowiazujaco, a jednak razem tworza idealna harmonie. W 6 juz jest scisk, dziura w basenie przez styk tworzy napiecie z modelka. cien w prawym gornym rogu przyciaga uwage nie wiadomo po co itp

Edytowane przez leander
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ja nie czaje tych zdjęć ;) Nie znam się ale swoje powiedzieć muszę :

1. Strasznie dużo rzeczy odciąga uwagę od psa. Samochody po prawej, ten bus, dzieciak, jak dla mnie to za dużo tego jest w kadrze, GO też by się przydała.

2 To samo co w 1 czyi klatka w tle bardzo odciąga wzrok. Zdjęcie Aż się prosi o szerwszy kadr i głębie ostrości zamazującą tło.

3. Tego w ogóle nie rozumiem, nie widzę tu nic ciekawego oprócz (nie wiem czy zamierzonej) zabawy w dwa samochody. Ja bym to zrobił jako panoramę i te samochody by o wiele fajniej zagrały.

4. krzesło zasłania ludzi i trochę mi psuje odbiór

5,6,7 - fajna miejscówka. 6 mi się podoba, jakaś taka niepokojąca trochę, 5 i 7 jako experyment fajne.

takie moje odczucia co do Twoich fot.

no ofence ;) Peace and snow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za komentarze :) Leander- 5 tez mi sie najbardziej z tych "basenowych" podoba, reszte wrzucilem bo slyszalem rozne opinie ;). Ex3- nie rozumiesz zdjecia nr 4, foto nr 2 zostalo skadrowane tak czy siak, a z wieksza GO przy fotografii reporterskiej jest mega ciezko z prostych powodow- jak fotografowalem tych dzieciakow bylo takie slonce, ze musialem ustawic tak czy siak krotka migawke, a do tego przyslone bodajze 4/5,6 jakos tak, dzieki za wypowiedz ;) pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą GO też miałem taki problem kilka razy. Pokazuję zdjęcia facetowi od fotografii w szkole a on mi że trzeba było filtr szary założyć :) chciałem go kopnąć w kostkę wtedy :D

No ale od tamtego czasu zawsze filtry w plecaku noszę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajne, ale za mało zwracasz uwagi na tło. wiem ze to reporterka ale kawałek reki po prawej, obcięty obraz u góry i w końcu obraz za głową bardzo psuja klimat, a wystarczyło zrobić krok w lewo żeby miała czyste tło w okolicy głowy.

 

ps. opisz jak rozumiesz wczesniej wspomniana 4ke :)

Edytowane przez ttaaddeekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe nowości:

 

1

pinholesredni.jpg

 

2

0277a.jpg

 

3

0294a.jpg

 

4

0296g.jpg

 

5

link do reportazu: http://www.digart.pl/zoom/4296714/Polatajmy.html

 

6

link do drugiego reportazu http://www.digart.pl/zoom/4282963/Cyrk_przyjechal!.html

 

7

0284_.jpg?w=459&h=456

 

8

0288_.jpg?w=459&h=456

 

9

0291_.jpg?w=459&h=456

 

10

0281_.jpg?w=459&h=456

 

11

link do trzeciego fotoreportazu http://www.digart.pl/zoom/4200540/Mecz.html

 

No. narazie tyle ;) Wybaczcie, ze do reportazy linki, ale nie da sie samego obrazka wkleic, a nie chcialo mi sie dodawac tylu zdjec :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności