Skocz do zawartości

głosniki free obj


J|L

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

cała scena ze wszystkiem! dzięki J|L :]

wszystko wygląda full pro, ale nie przesadziłeś z ilością materiałów? toż to tylko głośniki są a tam z 30 surface'ów jak nic :) no dobra nie marudzę

 

@qbaqbamax3D - nie bardzo rozumiem Twój komentarz, możesz wyjaśnić o co chodzi? :confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qba: na sciagnieciu i pobawieniu sie scena, obietkam, swiatlami :] i wklejeniu tu rezultatu :P

ford: no cała cała nie ma co sie szczypac moze komuś sie przyda :]

co do materiałow to czesto robie taki burdel ale w ostateczej wersji staram sie go usuwac... tym razem widocznie bylo inaczej :] pozatym w niektorych wasrtwach obiektu sa nieprzydatne dla sceny obiekty ktore tez maja swoje surface ale to nie usprawiedliwia ilosci :] co do trucia to uwielbiam jak mi sie cos wytyka po to jest krytyka :D

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Ford Prefect: ostatnio intensywnie i "z ukrycia" przegladam roznego typu bitwy 3D w necie i stad to skojarzenie.

 

mini, mini, :) lw local challenges WOW! :)

 

J|L SUPER POMYSL!!!

Chętnie sie pobawie, (tylko kieeedy :(

POSTARAM SIE jak najszybciej!!!

 

Pozdrawiam

Qba

 

P.S.: "studio box'a" rozumiem trzeba samemu wykreowac :)

Edytowane przez qbaqbaMAX3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FordPrefect: w pierwszej fazie projektu miała TAM byc glebia ostrosci i jedynie widoczny pierwszy plan, no ale pozniej ooo tym zapomnialem ;)

 

Poszedl bym dalej i do renderu dolaczyl swoja zmodyfikowana scene z obiektami, by Ci ,ktorzy wiedza wiecej powiedzieli co robie zle, a inni zobaczyli np. jak "tego" sie nie robi :)

 

Ale na ten proceder musi wyrazic zgode J|L pomyslodawca tegoż watku!!! i autor sceny!!! :)))

 

Bylo by fajnie gdyby w tym watku wzieli udzial, CZYNNY udzial nasi "MENTORZY" a nie tacy jak ja - cienko, cienko (przynajmniej) w swiecie 3D ;P

Odrobinke to naiwne z mojej strony, ale mysle ze nie stanowimy dla siebie konkurencji i nie ma obaw ze jeden drugiego wygryzie jak to jest np. w max'sie. Jestesmy stosunkowo niszowa grupa ludzi, ktorzy moga dzieki wzajemnemu wsparciu i wymianie doświadczen na tym forum szybko rozwinac skrzydla i osiagnac w stosunkowo krotkim czasie POZIOM niedostepny na innych forach/softach.

Gdyz brak tu slow "TAJEMNICA ZAWODOWA" lub "znajdz SE w necie", lub "bez angielskiego daleko nie zajedziesz". I tym podobnym...

 

 

Dobra nikne, wychodzi mi z tego jakis KIBUC tudzież KOMUNA (fujj)

Pozdrawiam :)

Qba

Edytowane przez qbaqbaMAX3D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qbaqbaMAX3D bardzo fajne :] tylko tak jak ford wspomniał troszke niepotrzebnie obciełes z obu stron mogles np je zostawic i zarzucic jakiegos dofika ale to tylko moje zdanie takczy siak fajnie zobaczyc to co wisi u mnie na dzwiczkach od obudowy kompa od innego wtykacza f9 :] co do sceny to rob z nia co chcesz modyfikuj, przerabiaj :] byle bys jej nie sprzedawał terrorystą na dzikim zachodzie.

 

peters thx, czekam az ty sie rozkrecisz :]co do surfejsów to ilosc materiałow skonsolidowana ze sztabem i wstawiona dla zmylenia przeciwnika :P

 

PS

ponizej scena z boxem

my.php?image=lwrender3big900.jpglwrender3big900.jpg

lwrender3wiatrakifp0050.jpg

lwrender5ps.jpg

lampkab.jpg

lampkapsst.jpg

lampka3ps.jpg

http://rapidshare.com/files/215970368/spiker.zip.html

pozdrawiam

Edytowane przez J|L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności