Skocz do zawartości

CityScape 1.7


adek

Rekomendowane odpowiedzi

CityScape to program do szybkiego modelowania krajobrazów i miast 3D. Program jest naprawdę rozbudowany, przede wszystkim zachęcam do obejrzenia filmu na którym widać, że faktycznie da się zbudować miasto w niecałe 10min. Warto dodać, że program wspiera formaty takich programów jak 3ds Max, Maya, COLLADA™, OpenFlight 16.3, oraz formaty GIS.

 

Pełna treść wiadomości znajduje się na

stronie głównej serwisu pod adresem:

http://www.max3d.pl/news.php?id=560

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

To tak jak te programy do tworzenia gier, niby można zagrać, powiedzieć, że zrobiłem to a to ale i tak zarobi na tym tylko ten kto program sprzedał bo pożądnego produktu z klocków jakkolwiek zaawansowanych nie da rady stworzyća a bramy do żywego kreacjonizmu do języki programowanie, środowisko 3d i wielu uzdolnionych ludzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwus :)

fajnie to wyglada na filmiku. ale filmik to reklama. w reklamach to kazdy produkt jest genialny.

 

I to prawda ze mozna cos zrobic w 10 minut - tak samo jak ktorys z naszych forumowych wymiataczy moglby nagrac 10 -cio minutowy film ze swojej pracy - ale do takich umiejetnosci i skila dochodzil przez wieeeeeele lat :)

A poza tym, jak cos sie robi prosto ( np. podstawowe tereny w Vue), to potem u kazdego wyglada to tak samo - i dlatego rendery wiekszosci osob z vue sa rozpoznawalne na kilometr.

Soft fajny ( wiem ile miesiecy pracy kosztowalo mnie robienie miasta do Leona) - ale chyba ma ograniczone zastosowania. Poza tym ceny poprzednich wersji chyba oscylowaly w okolicach 10 tysiecy dolarow :(((((

pozdrawiam i zycze powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jak te programy do tworzenia gier, niby można zagrać, powiedzieć, że zrobiłem to a to ale i tak zarobi na tym tylko ten kto program sprzedał

Niby tak, ale nie sądzę, aby ten program był przeznaczony dla ludzi, którzy chcą sobie widoczek na miasto robić. Moim zdaniem bardziej to służy do robienia drugiego planu do np. produkcji filmowych. Takie tło nie potrzebuje dopieszczania ręcznie każdego wierzchołka każdej bryły, natomiast bardzo może być pomocne przy budowie dużych miast ─ jak np. w filmach Matrix czy Equilibrium, które nie muszą być robione w całości ręcznie. Wystarczy generator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności