Skocz do zawartości

Muzyka


Gość Mishael

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mishael

Z gry Star Wars: The Phantom Menace

chciałbym wyciągnąć muzyke, jednakże pliki te są zapisane w dziwnym formacie .icm przez co nie mogę otworzyć jej w żadnym odpowiednim programie ;/

Jeżeli ktoś wie jak to zrobić, bo wiem że jakoś można :) to proszę o szybką odpowiedź. Otóż dźwięki są mi niezbędne do filmiku który robie - ala star Wars :)

pozdrawiam Mishael

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 8
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

hej! jak masz sb live, to ustaw w programowym mixerze opcje nagrywania \"what you hear\" potem wlacz jakis recorder, wejdz do gry ... poczekaj na muzyczke ... jak sie skonczy, to wyjdz i zapisz to co nagrales .. do obrobki i wycinki zdecydowanie polecam Sonic Foundry Sound Forge ... pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mishael
Originally posted by Siegmar

hej! jak masz sb live, to ustaw w programowym mixerze opcje nagrywania \"what you hear\" potem wlacz jakis recorder

 

Akurat tak się składa, że mam sb live :)

tylko nie ma żadnego specjalnego programu do nagrywania dźwięków ;/

Jedynie mikrofon gdzieś tam leży sobie... :P

U kumpla probowałem nagrywać różne odgłosy na mikrofonie, np. - dźwięk miecza świetlnego.... ale po prostu nie lapało, albo beznadziejnie nagrało;/ dlatego teraz szukam dźwięków w internecie albo po grach :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz SB Live to masz wszystko co trzeba na płycie - tej ze sterownikami - nazywa się to bodaj SBWare - czy jakoś tak - ta metoda będzie lepsza bo nie będzie szumów. Oczywiście jak się uda Resource Hacker\'em albo czymś innym to by był miód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności