Skocz do zawartości

Nine inch Nails-Malta 2009


lolipop

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 24
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Biletów jeszcze nie ma niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to niech to

 

tak bardziej oficjalnie http://tour.nin.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak wam ale mnie się mega podobało:D

Pod sceną było bardzo tłoczno, a niektórzy pchali się i pogowali bardzo brutalnie tak, że myślalem, że żebra nie dotrwają do końca w jednym kawałku ale i tak było bardzo dobrze.

Kobiety miały tam ciężki żywot bo 6 zemdlało w najbliższej okolicy (+1 facet:)

Zagrali większość standardów, brakowało mi tylko "A perfect drug". Widownia spisała się na medal:)

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda, prawda. To chyba było wczoraj najlepsze, znaczy się publika. Ostatni raz widziałem coś takiego na koncercie Scorpionsów, i chociaż frekwencja nie byłą chyba aż tak wysoka jak przewidywano, to publiczność raczej nie dała tego odczuć najninczom. Sporo śpiewania razem z zespołem, klaskanie, co mnie dość mocno zaskoczyło, bez zachęt ze strony zespołu, a i z zachętami również, praktycznie natychmiast po najlżejszym klaśnięciu Trenta. Ogólne wrażenia bardzo pozytywne. Świetna muzyka, i uważam, że Finck na prawdę pokazał kilka fajnych chwytów. ;) Kogo nie było niech żałuje.

 

P.S. Za sam "Hurt" na końcu wartoby było nawet przepłacić za bilety. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem tak:

było SYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYTOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO :D

 

Chyba najbardziej syto było na Wishu, Survivaliźmie i na Hurcie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności