Skocz do zawartości

Challenge Corner Edycja 11 [3/2009]. SONDA


miriam

Głos na:  

30 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Głos na:

    • Kubasa
      7
    • atheg
      9
    • serio
      10
    • WilL
      2
    • dzudzu
      2


Rekomendowane odpowiedzi

TYP: CONCEPT

TEMAT: "Miasto, które przebyło pół świata" by atheg

Głosowanie: 02.04.2009 - 6.04.2009

 

Przypominam, do głosowania zakwalifikowały się prace, spełniające wymogi regulaminowe. Od głosujących natomiast zależy ocena merytoryczna prac, do czego serdecznie Was zachęcam ;).

 

Wszystkim uczestnikom Serdecznie Gratulujemy.

 

Poniżej nominowane prace: (kolejność wątków)

 

chc1101.jpgchc1102z.jpgchc1103.jpgchc1105.jpgchc1106.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 19
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

serio:cool: za fajny, oryginalny pomysł i najbardziej dopieszczone, plastycze wykonanie, bez dwóch zdań jak dla mnie zasługuje na zwycięstwo, szkoda, że "robal" odpał:(, ale przynjamniej nie mam dylematu, z czystem sumieniem mogę oddać głos "na-serio":p gratuluje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głos na Kubasa - bardzo fajnie zilustrował temat, od początku mi się podobało (może dlatego, że jako pierwszy zrobił) aczkolwiek mógł jeszcze bardziej wydobyć bryłę miasta... atheg najfajniesze miał szkice, w pracy końcowej rażą mnie kły i płaskość słonia... dzudzu zapowiadał się solidnie, ale ostateczna wersja rozczarowala mnie... Serio to taki bajkowy klimacik, niekoniecznie mi podchodzi ale ładnie wykonane... pozdrawiam i życzę większej frekwencji w finishowaniu pracek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybym mógł zagłosowałbym na Ros1'a... niestety choroba uniemożliwiła mu wystawienie pracy w szranki. Niemniej jednak gratulacje i wyrazy uznania dla konceptu, który trafił w moje gusta estetycznie i jako autorowi tematu konkursowego najbardziej przypadł do gustu jeśli chodzi o tafienie z interpretacją.

 

Głos mój zatem na Serio za przecudny klimat, bardzo fajne wykonanie (twarze, światło... a miasteczko w nysce to majstersztyk). Gratuluję super pracy.

 

Kubasa: Ładny jest twój żółw. Też bardzo ciekawa praca. Super historia schowana za rysunkiem. Szacun.

 

WilL: Dużo pracy przed Tobą chłopie, ale to fajna i przyjemna praca. Koniec, końców udało Ci się wybrnąć z tematu nawet nienajgorzej. Szkoda, że zrezygnowałeś z niesymetrycznej kompozycji z pierwszego szkicu i zastąpiłeś ją centralną. Pracuj nad warsztatem rysunkowym a efekty szybko przyjdą. Pozdrawiam serdecznie.

 

Dzudzu: Bardzo fajnie rozwijałeś koncept. Zyskał znacznie po pokazaniu wnętrza. Duzo walczyłeś z tematem, sporo było update'ów. Fajnie się śledzilo postępy w Twojej pracy. Uszanowania i podziękowania za start.

 

windowlicker: zgadzam się z Toba całkowicie. Mnie też drażni płaskość słonia i uważam ją za swoją porażkę, kły zaczęły mnie drażnić po zwróceniu na nie uwagi przez Ciebie. A ze szkicami to zawsze tak mam. Może kiedyś wreszcie praca końcowa dociągnie do poziomu jaki udaje mi się sprzedać na wstępnych etapach. Dziękuję za krytykę.

 

ortheza, Rembik: kurde chłopaki szkoda, że was nie ma sondzie... zapowiadały się czadowe prace... Pozdrawiam

 

 

Miriam, Urbanboogie, Coyote: Dzięki za głos i uznanie. Jest mi niezmiernie miło. Dziękuję też wszystkim innym, którzy zagłosowali na mnie i tak samo serdecznie wszystkim, którzy śledzili, udzielali się i głosowali w tej edycji CC.

 

Pozdroszacun

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze powiedzieć że dla mnie faworytem jest serio bo praca jest genialna. Odrazu spodobał mi się pomysł jak i samo jego wykonanie.

Nastepnie praca Ros1 jest genialna chociaż w głosowaniu się nie znalazła (cały czas mam nadzieje że praca znajdzie sie w WIP).

Potem dzudzu za pomysł jakim jest ruchome muzeum z piramidami :)

Kubasa i jego praca też bardzo mi sie spodobała za wykonanie bo jak dla mnie jest bardzo ładne.

No i atheg którego słoń to majsterszyk pod wzgledem wykonania bo mnie się bardzo podoba.

Miło mi też z tego powodu że moja praca jako taka nie jest najgorsza i że jakos tam wyglada chocaż był to mój 3 digital w życiu więc jestm z niego zadowolony :)

 

PS1: Prace komentowałem w kolejności dowolnej więc jesli ktos będzie zły to mówie że tylko serio jest na pierwszym miejscu a reszta na drugim :)

 

PS2: atheg sprzedasz mi mieszkanie w centrum bo na trąbie za bardzo trzęsie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój głos na Kubasa, chociaż w zasadzie najchętniej przyznałbym trzy pierwsze: Kubasa, atheg i serio. Właściwie nie wiedziałem na co się ostatecznie zdecydować, nie spodziewałem się że typowanie zwycięzcy będzie takie ciężkie :) Pozdrawiam i dzięki wszystkim za dobre słowa w wątku ;)

Aha no i chyba rzeczywiście na trąbie trochę trzęsie za bardzo :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to się skończy :)Ale gratuluję serio świetnej pracki i porywającego finiszu w sondzie.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

edit: no to już wiemy jak się skończyło. Jeszcze raz gratulacje dla serio! Przyjemnie przegrać z tak dobrą pracą.

Edytowane przez atheg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow! Tego się nie spodziewałem. Jakiś czas temu zajrzałem na tą stronę to prowadzenie miał atheg więc uznałem, że tak już zostanie, a tu taka niespodzianka. Dziękuje wszystkim za oddane głosy i miłe słowa oraz przede wszystkim za uczestnictwo. Trochę żal że zabrakło Ros1-a Rembik-a oraz orthezy bo ich prace bardzo mi się podobały. Pozostałe picki również prezentowały fajne podejścia do zagadnienia. Wiadomo słoń atheg-a rulez ale również podobał mi się nieszablonowy pomysł dzudzu kojarzący się z jakimś filozoficznym sc-fi. Kubasa za to odwalił kawał wypaśnej grafy z żółwiem w roli podstawki i efekt palce lizać. WilL zaproponował natomiast interesującą koncepcje żyrandolową miast co jest łebskim pomyślunkiem. Sprawdza się w kosmosie ale i na wodzie myślę że też dało by radę. No i to by było na tyle. Jeszcze raz pozdrawiam i na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I oto, mamy wyłonionego zwycięzcę :), którym przez rzut na taśmę w ostatnim momencie zostaje Serio, !!Serdecznie GRATULUJEMY!! Tym samym Bardzo Proszę o przygotowanie kolejnego Tematu i dostarczenie do mnie ;).

 

//Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mega gratulacje :) cieszę się, że mój faworyt zwyciężył :) wszystkim, którzy na mnie głosowali dziękuję, wszystkim bioracym udział gratuluję superowych prac i fantastycznych pomysłów, rywalizować z wami Panowie to zaszczyt;):) pozdrawiam wszystkich i czekam na kolejny temacik....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności