Skocz do zawartości

[Modelowanie]Pokój 3d[3ds max]


KermiT01

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 10
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

ściany zarysuj splajnem albo maxowymi ścianami, one mają tą zalete że będą Ci sie wycinały automatycznie dziury na maxowe okna i drzwi.

 

 

Chodzi o to, że tworze plane i nie wiem jak potem ściany zrobić, jakiś tutek, nawet kilku minutowy i od razu było by mi jaśniej w mózgu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jakie sciany? Postaw box'a jesli o to ci chodzi. A wydaje mi sie ze na necie jest tyle tutoriali ze jak bys chcial to znajdziesz to c chcesz.

 

Na kilku tutkach ludzie tworzyli ściany za pomocą plane, ja też chciałbym tak umieć.

 

Kacper - myślałem raczej o czymś w języku ojczystym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja przy okazji chcialbym sie dowiedziec jaki jest najlepszy sposob na tworzenie calego budynku. Tzn chodzi mi o samą strukture pomieszczen, scian i otworów drzwiowych oraz okiennych. Ja to robie poprzez ekstrudowanie boxa, ale nie zadowala mnie to bo potem ciezko jest robic strop itp. Dziekuje za pomoc z gory i przepraszam za brak polskich znakow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ściany zarysuj splajnem albo maxowymi ścianami, one mają tą zalete że będą Ci sie wycinały automatycznie dziury na maxowe okna i drzwi.

 

No i właśnie mi się nie wycinają, AEC + Windows i dziur ni ma, okna nie widać a światło nie wpada. Czy to kwestia odhaczenia jakiegoś dynksu czy mojej niepełnosprytności?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności