Skocz do zawartości

Grafik #2


dirty

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem czy wszyscy zauwazyli, ale ukazal sie ostatnio drugi numer \'Grafika\'. W sumie w srodku srednio ciekawie wrecz nudno, ale prawdziwa perelka jest dla mnie bardzo ciekawy wywiad z autorem \'Aparatusa\' M. Slawkiem (chyba w ogole jakis pierwszy nawiasem mowiac, wczesniej nigdzie nie widzialem zadnego z nim wywiadu). Polecam bo koles jest bardzo zakrecony (w pozytywnym tego slowa znaczeniu) i poza tym bardzo duzo interesujacych i ciekawych rzeczy mowi. Mile mnie zaskoczyl, bo w Animasterze wydal mi sie jakims nudnym pozerem/blaznem (no offence).

 

Anyway, tu adresik : http://grafik.tv.pl

 

pzdr

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

Ukazal sie, Z zawartoscia jakby lepiej niz w nr 1, chociaz wciaz kilka spraw kuleje - przedewszystkim od strony graficznej - przejrzystosc jest makabryczna, czytam artykul i nagle przeskakuje do jakiegos innego, nie wiem gdzie sie konczy pierwszy a zaczyna drugi itd. Bledy - Sztuka Spadania to adaptacja Ruchu Generala np. Niedokladnosci - powstaje znacznie wiecej animek o ktorych warto by wspomniec - kajko i kokosz, Sierota Marysia, czy plany filmu ktorego fabula opiera sie o Ogród rozkoszy ziemskich Bosha. Czy caly artykol o jakiejs kolejnej pseudo starwarsowej ( dlaczego akurat to? takich animacyjek sa dziesiatki ) animacji Initation - mozna sie dowiedziec ze rezyserem jest niejaki Konstantyn, nic wiecej, zadnej strony domowej, nazwiska, praktycznie nic o filmie itd. W sumie najciekawszy z tego wszystkiego jest wywiad z Marcinem Slawkie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności