Skocz do zawartości

[NIPW3D] Samolot/śmigłowiec w starej stodole


Rekomendowane odpowiedzi

Mniej więcej będzie to wyglądało w ten sposób, że pewna osoba budowała samolot/śmigłowiec w starej zdezelowanej stodole, projekt iście kosmiczny, ale właściciel stodoły już tutaj nie wróci.

 

Edit: Referka zebrana, ale się namęczyłem nad wertowaniem w tych swoich przepastnych katalogach z obrazkami.

Edit: Nareszcie zacząłem coś modelować, może za jakieś kilka dni coś pokażę. Więcej rozmyślania nad tą stodołą niż samego modelowania.

Edytowane przez mandragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Na dniach zbieram materiał, może uda się szybciej ponieważ obecnie jestem strasznie zajęty i po prostu chciałem szybko zaklepać temat. Tak sobię myślę o tej starej stodole która trochę byłaby w pajęczynach gdzieniegdzie, przez szpary starego dachu i nieszczelnych ścian od desek przechodzące promienie światła które pokazują trochę ten pojazd, a dach pewnie rozsuwany na boki tak by pojazd mógł się wydostać bo wrota są zbyt małe jak na jego gabaryty. Co do pojazdu to raczej myślę coś nad skrzyżowaniem statków z Matrix-a, trochę klimatu a'la Crysis i coś trochę ze współczesności. Zobaczymy co da się wykrzesać z blendera. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały up tego samego co na początku ale z przemyśleniami, jeszcze kilka poprawek, a obecnie zajmuje się sterowaniem i układem napędowym pojazdu. mam jeszcze takie pytanie jak zmienić miniaturkę w pierwszym poście, głupie pytania ale ja mam tak że zaawansowane rzeczy są dla mnie proste a te proste trudne.render23.jpg

Edytowane przez mandragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już ten śmigłowiec? Bo model fajny ale wygląda jak podstawka lampy biórkowej.
to jest maszyna do otwierania dachu, będą ich 4 sztuki, koncepcja tej maszyny wynika z tego że takie coś mam (troll-350), fakt że nie jest to wierna kopia ale właściwie to tylko spód jest inny. Co do samego pojazdu to jak na razie przechodzą detale do niego, które za jakiś czas udostępnię jak uporam się z ostatecznym designem pojazdu

 

Update: 29 kwietnia

Zarys pojazdu który będzie się znajdować w owej stodole. Nie patrzcie że jest tak czy inny ponieważ jest to faza projektowania i wiele elementów może się zmienić. Co do samej koncepcji: co o niej myślicie ? Rok pański coś koło 2100 więc może coś takiego będzie.

Update 2 maja

Stwierdziłem iż nie ma sensu łączenia samolotu i śmigłowca bo nic z tego dobrego nie wyjdzie więc zdecydowałem że będzie to śmigłowiec z dodatkowym silnikiem odrzutowym.

 

schowek02t.jpg

Edytowane przez mandragora
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności