Skocz do zawartości

[NIPW3D] Back In †ime


Rekomendowane odpowiedzi

Co mozna by zrobic z wehikulem czasu? Cofnac sie i zapobiec smierci Chrystusa, przynajmniej taki zamiar mial ks. Wiesiek...

 

Ps. Cartonowy styl..

Ps2. Nie bierzcie conceptu calkiem doslownie

 

Mam nadzieje ze nie kradne nikomu pomyslow / praw autorskich etc. :x

Edytowane przez Leleń
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 15
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Fajny pomysł i model, czekam na więcej.

Zawiesiłabym fotele jakoś inaczej, nie na takim zwykłym boxie (chyba że to będzie drewniane pudło z desek, wtedy ujdzie).

Brakuje lusterka bocznego.

Czy będą niebieskie błyskawice naokoło tych kulek na dachu?

I może dasz nóżki jakieś bardziej wymyślne, wysuwane albo coś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogles sie wysilic na cos wiecej niz oklejony gadzetami box. Jakas ciekawsza bryla, moze zeby byl przynajmniej z jednej strony jakos rozbudowany czy jakies sciecia po rogach mial...

 

Kojarzy mi sie z moim pomyslem z dziecinstwa jak chcialem zeby mi stary przyniosl mozliwie wielkie pudlo po lodowce,zebym mogl wyciac sobie w nim dziure na telewizor, wstawic do srodka atari z magnetofonem przymocowanym do sciany pudla,nawczepiac rozniastych diodek i przelaczniczkow na baterie,roznych przewodow i rurek, i ,,poleciec,, tym w kosmos.;)

Pewnie wygladalo by podobnie.

 

Wiecej wyobrazni:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo tylko ja chciałem amige tam wpakować bo atari nie posiadałem :) Nie pamiętam czy chciałem tym latać, ale miał to być jakiś pojazd xD Tak jak Levus radzi, więcej kreatywności, po ostatniej bitwie widać, że częśto pomysł bierze górę nad techniczną stroną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Destroyer dzieki

Ania bedzie drewniane pudelko z desek, nad lusterkiem pomysle, blyskawice beda (jak bede wiedzial jak je zrobic ;d) a do nozek nie mam pomyslu :p

Levus wlasnie o to chodzi, niezrealizowany pomysl z dziecinstwa, ma byc prosta w odbiorze scenka, z prostymi modelami

Nvidia jw :p

 

zaczne robic ksiedza moze, pozniej sie skonczy pudelko

machine03.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności