Skocz do zawartości

[NIPW3D] Medicine for cancer


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Temat przewodni - Lek na raka. Sednem pracy bedzie komorka rakowa ulegajaca antycialom. Calosc ukazana na poziomie komorkowym. Na biologi sie nie znam wcale mam nadzieje ze jakiegos wiekszego wykroczenia nie popelnie :). Jako iz na codzien pracuje, mezuje , ojcuje itp :) ile zrobie tyle zrobie bylem zaczol, jesli czas pozwoli podejme zamach na ten projekt. Ot tyle temat zaklepany ... zycze sobie powodzenia ... innym rowniez :).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Popular Days

Top Posters In This Topic

skoro jesteśmy w temacie medycyny to przypomniał mi się pewien młody amerykański naukowiec który pracując nad lekarstwem na raka prawdopodobnie odkrył co odpowiada a raczej czego brak odpowiada za starzenie się organizmu po przekroczeniu pewnego wieku. Człowiek ten pracował nad syntetyczną produkcją dwóch nieznanych jeszcze medycynie hormonów które organizm ludzki przestaje produkować po zaniku szyszynki a których brak inicjuje proces starzenia. W konsekwencji tych odkryć jego kariera naukowa legła w gruzach już na studiach - powód jak zawsze pieniądze i przemysł farmaceutyczny który trzyma w garści lekarzy.

 

Tak mi się teraz przypomniało i podpasowało pod temat bitwy, jeżeli jesteś zainteresowany poszukaj w necie haseł: projekt gilgamesh i nazwiska andrew sokar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności