Skocz do zawartości

[NIPW3D] Sztuczne Słońce/ The artificial Sun


Rekomendowane odpowiedzi

Nigdy jeszcze nie bralem udzialu w bitwie, no ale jak to sie mowi zawsze musi byc ten pierwszy raz, mam nadzieje ze uda mi sie dobrnac do konca.

 

Moj temat to sztuczne slonce - scena bedzie przedstawiac zbzikowanego naukowca, ktory w swojej przydomowej szopie(czy. laboratorium) szykuje sie do ostaniej fazy swoich tajnych badan, uruchomienia sztucznego Slonca.

Edytowane przez Pawelkos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 9
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Drukarz dzieki, ja w pierszej kolejnosci myslalem o teleportacji, ale ze pojawily sie juz 2 takie tematy to wymyslilem to slonce. Dlatego tym bardziej mam nadzieje ze dobrne do konca i pomysl sie nie zmarnuje.

 

mandragora no to postac ma oddawac caly klimat tej pracy, ale cholera na razie nie potrafie sobie wyobrazic jaka facjate ma miec gosc :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Double_G no musze przyznac ze on by sie nawet nadal, ale potrzebowalbym speca ktory narysowalby karykature jako referke, bo nie wspomnialem ale cala praca ma miec styl cartoonowy. No i poki co jade z glowy i glowke mam, teraz reszta na cialo, zobaczymy jak wyjdzie, moze komus sie spodoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze wielu uczestnikow zamiescilo juz jakies postepy w bitwie, wiec i ja robie to samo. Moze to troche ozywi watek i zacheci mnie do bardziej preznej pracy. Na razie postac samego naukowaca. Modelowane z glowy na spontan, a wyszlo jak sami widzicie. Zachecam do komentowania.

 

scientist.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności