Skocz do zawartości

[NIPW3D] Koń mechaniczny


Rekomendowane odpowiedzi

... ma być jak z chińskiej bajki. Wykuty z brązu, z chińskimi ornamentami, parą i innymi takimi. Słodkie, bajkowe kolorki, pewnie jakaś laska, wstążeczki, kafelki, duperelki, ciepła woda osobno, zimna osobno... i już

Edytowane przez RK
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 25
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

powodzenia, kon bardzo wdzieczny temat, sam mam w glowie cos podobnego tylko psa nie konia ;)

 

troche inspiracji ktore mi sie skojazyly

http://video.google.com/videoplay?docid=6218768399184641822&hl=pl 3:00

 

http://www.artinthepicture.com/artists/Leonardo_da_Vinci/horse.jpeg

i ogolnie wszysctkie szkoce leonarda co do koni

 

jeszcze na conceptart.org widzialem takie metalowe, ale nie odnalezienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 bieg ? W tym wieku ? Paaaanie, co Pan... korzonki nie te... A co do steampunku- czemu nie ? Przegapiłem CGtalkowy contest to chociaż tu sobie śrubki poskrobię ;)

 

Dziób- no... fakt, ma dziób. Ma bardzo dziób bo chyba nie do końca będzie koniem. Przymierzałem koński łeb ale jakoś tak nudno wychodził więc będzie gryfon. Parowy. Tu referka do głowy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też o tym myślałem ale wtedy każdy siedzący na takim cusiu miałby dym w oczy- mało praktyczne wyjście. Zastanawiam się czy może nie wypuścić z "nozdrzy" rur z dymem... zobaczymy :). Nie spieszy się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem fajnie, jedynie zmienilbym przewody/rurki w gardle, dal bym im albo taka charmonijke, albo co jakis czas taka tuleje, albo kolnierz. Dla urozmaicenia.

Nie do konca czuje klimat dysz.

Ale wiem ze bedzie dobrze. hehe nie od dzis tworzysz cuda: ]

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa faktycznie nie pasuje, ale z drugiej strony taka jest bardzo oryginalna. Będziesz go riggował? Bo widziałbym tę maszynę w bardziej narowistej pozie.

 

Jeśli nie - sugerowałbym bardzo małe postacie, tak na wysokość kolan (wówczas wypadałoby zminiejszyć wszystkie wajchy). Jakaś drabina na szczyt, albo rusztowania podtrzymujące konstrukcję. Powodzenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, będę zmieniał pozę ale bez rigu- to sztywne części także wystarczy je poobracać. Zmieniłem główkę na wzorowaną na chińskim terrakotowym koniku- mniej fantazyjna póki co ale chyba jakoś lepiej siedzi. Słodkie, zabawkowe...i lu, jedziemy dalej

 

Przez tydzień byłem w Pieninach stąd żadnych updatów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głowa ładna, ale dalej chyba odrobinę za mała w porównaniu do reszty (nogi są bardzo masywne).

Jeszcze bym przemyślała uszy i oczy, może by im nadać jakąś funkcję? Żeby były np. jakimś pokrętłem, lampą, rurą wydechową albo bulajem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dorzuciłem dorożkę. Koń musiał trochę spuścić z tonu i "oklapnąć" żeby do niej pasować. Buda oczywiście do przeróbki- ta jest tylko "przyłożona"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności