Skocz do zawartości

[NIPW3D] Wirtualizacja


Rekomendowane odpowiedzi

No więc, udzielam się na forum od niedawna i będzie to moja pierwsza Bitwa. Pomyślałem, że nie zaszkodziłoby spróbować. Jako że tematyka konkursu jest dosyć ciekawa, a w dodatku robię ostatnio coś, co jest z nią dosyć mocno związane... zdecydowałem się.

 

No więc, temat który wybrałem to wirtualizacja, czyli przetwarzanie cząstek atomowych, na elektrony przy zachowaniu świadomości przesyłanego do komputera obiektu. Czyli sci-fi pełną gębą :P Niektórzy może domyślają się skąd pomysł, niektórzy wiedzą, tak czy siak, zebrałem dzisiaj około 300 referek w folderze, więc powinno mi na razie wystarczyć ;) Mam zamiar zrobić skanery (czyli urządzenia przetwarzające i wysyłające do wirtualnego świata), i komputer który to wszystko obsłuży. Oto, czym zainspiruję wygląd skanera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Przypomniało mi się jak z kumplem na fizyce wpadliśmy na pomysł łączenia pendriva z ludzkim mózgiem, nie trzeba by było się uczyć, tylko by się e-booki od razu do mózgu wrzucało :) Fizyczka dała nam plusa za pomysłowość i wygłosiła długi referat o moralności naszego pomysłu (manipulowanie ludzkim umysłem itp...).

 

Sorry że śmiecę ci w wątku :D Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Wykorzystujemy cookies. Przeczytaj więcej Polityka prywatności